Filter
دوره های آموزشی
کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی دوره های تحصیلی را آموزش متوسطه در جمهوری دموکراتیک کنگو 2019‏

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود.

برنامه های آموزش متوسطه توانایی تدریس نوجوانان در دبیرستان را فراهم می کند. دانش آموزانی که این حرفه را دنبال می کنند ممکن است بر یک موضوع خاص مانند ریاضی، فیزیک، یا کار اداری متمرکز شوند. مهارت های ارتباطی و آموزشی ممکن است در این زمینه مطالعه شود.

دانش آموزانی که به مورد غذاهای فرهنگ خاص و سرگرمی های یادگیری ممکن است لذت بردن حضور در مدرسه در کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)، به عنوان غذا و موسیقی دو کشور 'ها سرگرمی محبوب ترین. صدها نفر از اقوام مختلف پاسخ صفحه اصلی کشور، و فرانسه رایج ترین از 242 زبان گفتاری است.

‏ بهترین دوره های تحصیلی را آموزش متوسطه در جمهوری دموکراتیک کنگو 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش متوسطه, کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)

درجه های تحصیلی
محل
کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)
نوع تحصیل
سرعت
L’Université Catholique Du Congo

دانش آموزانی که برنامه تربیت دبیرستان را در نظر می گیرند معمولا امتحانات را در پایان سال دوم مجوز برگزار می کنند. آنها به شدت توصیه می شود دوره های عمومی این برنامه را در ... [+]

بخش همگانی دوره متوسطه تحصیلی بالاتر

وابسته به دانشکده فلسفه، گروه تقسیم آموزش عالی متوسطه است. این هدف در آموزش نظری و عملی معلمان مدارس متوسطه دارای مدرک تحصیلی از هر دانشکده موجود در UCC است.

این بخش بین رشته ای یکی از ابزارهای ممتاز برای آموزش موثر و انتقال آموزش جوانان با ارزش های اخلاقی و معنوی بر اساس دیدگاه مسیحی است.

این نیز در خدمت دانشکده های موجود است و در نظر دارد به فارغ التحصیلان که مایل به آموزش و پرورش انتقال لازم برای حرفه تربیت آینده خود را، با توجه به دیدگاه مسیحی یک آموزش جامع است.... [-]

کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) Kinshasa
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی