Filter
دوره های آموزشی
کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) Kinshasa نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید دوره های تحصیلی را آموزش متوسطه 2019‏ سیدنی و کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)

دانشگاه ها و کالج تنظیم شرایط پذیرش خود را برای دوره های آموزش عالی، به طوری که آنها به طور گسترده متفاوت است. با توجه به این دوره، دانشجوی کارشناسی ارشد ممکن است قادر به آموزش عالی را دریافت کنید با طیف وسیعی از شرایط. اگر شما دوباره 'استفاده برای انجام یک دوره مقدماتی درجه، شما ممکن است دریابید که تجربه کار در نظر کنار هر شرایط شما گرفته شده است. برخی از مؤسسات آموزش عالی و کالج ارائه سال بنیاد به عنوان آماده سازی برای یک رشته خاص. آنها معمولا دان 'نتیجه T در معیارهای جداگانه به عنوان آنها به سادگی شما واجد شرایط برای ورود به رشته خود را. سال بنیاد آرن 'تی در دسترس برای همه رشته، با این حال.

برنامه های آموزش متوسطه توانایی تدریس نوجوانان در دبیرستان را فراهم می کند. دانش آموزانی که این حرفه را دنبال می کنند ممکن است بر یک موضوع خاص مانند ریاضی، فیزیک، یا کار اداری متمرکز شوند. مهارت های ارتباطی و آموزشی ممکن است در این زمینه مطالعه شود.

دانش آموزانی که به مورد غذاهای فرهنگ خاص و سرگرمی های یادگیری ممکن است لذت بردن حضور در مدرسه در کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)، به عنوان غذا و موسیقی دو کشور 'ها سرگرمی محبوب ترین. صدها نفر از اقوام مختلف پاسخ صفحه اصلی کشور، و فرانسه رایج ترین از 242 زبان گفتاری است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را آموزش متوسطه سیدنی و کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درآموزش متوسطه, Kinshasa

درجه های تحصیلی
محل
کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)
Kinshasa
نوع تحصیل
سرعت
L’Université Catholique Du Congo

دانش آموزانی که برنامه تربیت دبیرستان را در نظر می گیرند معمولا امتحانات را در پایان سال دوم مجوز برگزار می کنند. آنها به شدت توصیه می شود دوره های عمومی این برنامه را در ... [+]

بخش همگانی دوره متوسطه تحصیلی بالاتر

وابسته به دانشکده فلسفه، گروه تقسیم آموزش عالی متوسطه است. این هدف در آموزش نظری و عملی معلمان مدارس متوسطه دارای مدرک تحصیلی از هر دانشکده موجود در UCC است.

این بخش بین رشته ای یکی از ابزارهای ممتاز برای آموزش موثر و انتقال آموزش جوانان با ارزش های اخلاقی و معنوی بر اساس دیدگاه مسیحی است.

این نیز در خدمت دانشکده های موجود است و در نظر دارد به فارغ التحصیلان که مایل به آموزش و پرورش انتقال لازم برای حرفه تربیت آینده خود را، با توجه به دیدگاه مسیحی یک آموزش جامع است.... [-]

کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) Kinshasa
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی