ACADEMICDOREH.COM

‏ ملاحظه کنید 5‏ دوره آموزشی را آموزش های ویژه

دوره های آموزش و پرورش ویژه آموزش مربیان برای تدریس موضوعات درسی و همچنین مهارت های زندگی در کلاس های درس خود را به ترویج موفقیت در دانش آموزان خود را 'مدرسه و خانه زندگی می کند. مباحث کلاس متفاوت است به تناسب نیازهای مربیان که ممکن است آموزش کور، کر، مبتلا به اوتیسم، تکامل تاخیر و یا دانش آموزان با استعداد.

شما ممکن است تعجب، چه یک دوره در آموزش و پرورش ویژه است؟ هر دوره طراحی شده است را به مربیان ابزار مناسب برای تبدیل شدن به معلمان بسیار موثر در کلاس های درس خود. به عنوان مثال، ثبت نام ممکن است یاد بگیرند که چگونه برای برنامه ریزی درس برای رفع نیازهای مختلف در میان زبان آموزان. آنها همچنین ممکن است در مورد طراحی جهانی، تسهیلات خاص و / یا تغییرات به ترویج یادگیری یاد بگیرند. البته ممکن است اطلاعات خاص در مورد معلولیت مانند اختلال گفتار، ناشنوایی، اوتیسم، اختلالات عاطفی، کوری و آسیب های مغز فراهم می کند.از آنجا که برنامه های آموزش و پرورش ویژه نیز کودکانی که استعداد ها خدمت می کنند، ترم شامل چگونه به فرم خوانده شده از کار با جمعیت با استعداد و با استعداد.

با مصرف یک دوره در آموزش و پرورش ویژه، دانش آموزان دانش درک در آموزش، مدیریت رفتار و قوانین مربوط به افراد معلول. این دوره همچنین مدرسان در حال توسعه استراتژی برای ارزیابی و تست کمک کند.

هزینه را به یک دوره در آموزش و پرورش ویژه بسته به نهاد، چه مدت کلاس طول می کشد، و آن است که آیا در آنلاین و یا بر روی محوطه دانشگاه فرمت تحویل. این امر می تواند عاقلانه برای تماس با دانشگاه های مختلف، از جمله مدارس بین المللی، برای بررسی به نرخ شهریه.

نیاز به معلمان با تجربه و تخصص در آموزش و پرورش ویژه همچنان به دلیل الزامات دانش آموزان با وضع قانون و بازنشستگی معلمان موجود رشد می کنند.کسانی که دوره های در این زمینه مطالعه می تواند در راه خود به مشاغل جدید را به عنوان معلمان، آسیب شناسان گفتار، درمانگران هنر، ناظران و یا مدیران باشد. با دوره های اضافی، مربیان که در حال حاضر در کلاس درس می تواند پیشرفت برای تبدیل شدن به متخصصان برنامه درسی، اصول، مدیران و / یا superintendents.

موسسات در سراسر جهان یک طیف گسترده ای از کلاس های هیجان انگیز در این زمینه. اگر احساس می کنید به نام به کار در عرصه پاداش از آموزش و پرورش ویژه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

 

 

5نتایج درآموزش های ویژه Filter

ارسال البته روش های تدریس

Oplex Careers
آنلاین پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

این نیازهای ویژه آموزشی و ناتوانی (ارسال) آموزش روش های دوره آموزان با یک بینش جدید و چالش برانگیز به کار در یک محیط یادگیری با کودکان و جوانان، بحث در مورد نقش خود را به حمایت از کودکان، جوانان و معلم کلاس فراهم می کند.

پشتیبانی متخصص برای آموزش و یادگیری در مدارس (QCF) - سطح 3 دوره

Distance Learning Centre
آنلاین پاره وقت 250 ساعت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

پشتیبانی متخصص برای آموزش و یادگیری در مدارس (QCF) - سطح 3 دوره در دسترس به زبان آموزان 16+ که در حال کار در یک مدرسه، به ویژه در نقش یک دستیار، کلاس درس دستیار و یا یادگیری پشتیبانی دستیار است.

برنامه پاییز پاییز

International Education Center At Diablo Valley College
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2019 آمریکا Pleasant Hill

برنامه دانشجویان بین المللی دانشجویان دانشگاه علمی ما در IEC به شما مهارت های علمی و اعتماد شخصی شما را برای شروع دو سال اول مدرک لیسانس خود در دانشکده Diablo Valley College (DVC) می دهد.

آموزش حرفه ای توسعه

SLIIT COMPUTING
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 - 4 ماهها ژانویه 2020 سری لانکا Colombo

دوره های کوتاه، گزینه ایده آل برای دانشجویان، صاحبان کسب و کار و افراد علاقه مند است که می خواهند رزومه خود را ارتقاء دهند یا مهارت های و مهارت های عملیاتی خود را بهبود ببخشند.

CPD اعتبار ویژه دوره های آموزشی نیازهای آموزشی

International Open Academy
آنلاین تمام وقت پاره وقت 60 روز زمان ثبت نام باز است بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

به دانش آموزان کمک کنید تا از تنوع در نیازهای آموزشی خاص خود، از طریق دانش خود در مورد نحوه آموزش آنها به عنوان دانشجویان و افراد، به غلبه بر آنها کمک کنید.