$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید 11‏ دوره آموزشی را ادبیات انگلیسی

البته دانش آموزان فراهم می کند با دانش در یک موضوع خاص، و ممکن است به مدارک حرفه ای بیشتر گرفته یا آن را ممکن انتقال دانش آموز بیش از یک مرحله از یادگیری دانشگاهی خود را به دیگری کمک کند. یک دوره در ادبیات انگلیسی چیست؟ الب… اطلاعات بیشتر

البته دانش آموزان فراهم می کند با دانش در یک موضوع خاص، و ممکن است به مدارک حرفه ای بیشتر گرفته یا آن را ممکن انتقال دانش آموز بیش از یک مرحله از یادگیری دانشگاهی خود را به دیگری کمک کند.

یک دوره در ادبیات انگلیسی چیست؟ البته ممکن است دانش آموزان معرفی به چه موضوع همه چیز در مورد، یا آن را ممکن است کمک به دانش آموزان فارغ التحصیل مطالعات خود را بیشتر. برخی از موضوعات که ممکن است در لمس شامل ادبیات 17 و 18 قرن، رنسانس، نثر عاشقانه، ادبیات ویکتوریا و ادبیات مدرنیستی. ممکن است دانش آموزان معرفی به خوبی شناخته شده است نویسندگان از دوره های زمانی بزرگ، و یاد بگیرند که چگونه به تجزیه و تحلیل ادبیات. برنامه های تحصیلات تکمیلی خاص اجازه می دهد دانش آموزان به تمرکز بر روی مناطق خاص.

مصرف یک دوره در ادبیات انگلیسی در تعدادی از راه های مفید است.برای برخی از دانشجویان، ممکن است یک پیش نیاز برای عمده خود را انجام، در حالی که برای دیگران آن را ارتقاء شغلی فعلی خود را کمک خواهد کرد با توسعه ارتباطات و مهارت های تحلیلی خود.

هزینه می تواند یک عامل تعیین کننده بزرگ در تصمیم گیری است که مدرسه برای حضور در. به خاطر داشته باشید که شهریه می تواند از یک کشور به کشور دیگر و از شهرت از مدرسه نیز می تواند یک عامل باشد متفاوت است. تماس با هر مدرسه به طور مستقیم بهترین راه برای پیدا کردن هزینه های خاص و کمک درسی است.

در حالی که مصرف یک دوره نمی خواهد به طور مستقیم به یک حرفه ای منجر شود، انواع فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلانی که در ادبیات انگلیسی تمرکز وجود دارد. برخی از مناطق مشترک که در آن افراد ممکن است شغل پیدا شامل چاپ و نشر، روزنامه نگاری و رسانه، روابط عمومی و تبلیغات، هنر و آموزش. در نظر گرفتن یک دوره ادبیات انگلیسی نیز ممکن است کمک سایر رشته درجه پیدا کردن کار در زمینه های قانون، اجتماعی، کسب و کار و سیاست است.

شروع به تحقیق در مدارس در حال حاضر.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
IES Abroad
دوبلین, ایرلند

این که آیا شما به نوشتن به عنوان حرفه ای آینده یا به عنوان یک منبع خلاق نزدیک می شوید ، دوره های ما به شما کمک می کنند تا صدای خود را کشف کرده و اکتشاف کنید و کاردستی خود را ت ... +

این که آیا شما به نوشتن به عنوان حرفه ای آینده یا به عنوان یک منبع خلاق نزدیک می شوید ، دوره های ما به شما کمک می کنند تا صدای خود را کشف کرده و اکتشاف کنید و کاردستی خود را تیز کنید. از داستان نویسی کوتاه و روایت های تصویری گرفته تا شعر ، غیرداستانی و نمایشنامه نویسی ، دوره های ما انواع و اقسام سبک ها و ژانرها را پوشش می دهند. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 
FutureLearn
شفیلد, بریتانیا

در ادبیات خانه های انگلیسی انگلیسی از زمان توماس مور تا اسکار وایلد سفر کنید.

در ادبیات خانه های انگلیسی انگلیسی از زمان توماس مور تا اسکار وایلد سفر کنید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
6 هفته
انگلیسی
آنلاین