$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید ‏ دوره آموزشی را امور مالی شرکت

دوره های مالی استفاده می شود برای حمایت از تجارب علمی و حرفه ای موجود خود را. آنها توسط دانش آموزان که در حال حاضر موقعیت راحت امن و نیز با کسانی که امید به ایجاد تغییرات در زندگی حرفه ای خود را مورد استفاده قرار حضور داشتن… اطلاعات بیشتر

دوره های مالی استفاده می شود برای حمایت از تجارب علمی و حرفه ای موجود خود را. آنها توسط دانش آموزان که در حال حاضر موقعیت راحت امن و نیز با کسانی که امید به ایجاد تغییرات در زندگی حرفه ای خود را مورد استفاده قرار حضور داشتند. این دوره ها می تواند به شما لبه بیش از رقابت خود را به عنوان شما به دنبال موقعیت های شغلی مطلوب و یا حقوق بالاتری می دهد.

البته در امور مالی شرکت چیست؟ این نوع دوره اغلب توسعه یافته برای ارائه فرصت های آموزش مداوم مهم برای شرکت کنندگان. شرایط کسب و کار در دنیای واقعی و چالش ها برای تجزیه و تحلیل و برای بحث در مورد راه حل های ارائه شده است. موضوعات کلیدی مانند خالص تکنیک ارزش فعلی و بهره وری از بازارهای مالی بخشی از موضوع. دانش آموزان اغلب در بحث مربوط به استراتژی های مالی، روش های مورد استفاده در صنعت مالی شرکت ها، و مراحل استفاده به ادغام امور مالی و تصمیمات سرمایه گذاری برای بهبود خلق ارزش شرکت می کنند.

دانش آموزان در این دوره اغلب دسترسی به اعضای ارشد دانشکده و حرفه ای پیشرو در صنعت داشته باشد. دوره های برنامه ریزی برای ارائه مشکلات دنیای واقعی است که می تواند مورد تجزیه و تحلیل. دانش آموزان پس از آن قادر به راه حل قرار داده و آنها را به عمل در محل کار. همانطور که با دیگر فرصت ED ادامه، این دوره اغلب این امکان را برای حرفه ای ها برای اضافه کردن مدارک و گواهی نامه به رزومه خود را.

این دوره ها در دسترس هستند در سراسر جهان، بنابراین هزینه مشارکت می تواند مقدار زیادی از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت است. تماس با کسانی که موسسات دانشگاهی مورد علاقه به صورت جداگانه برای به دست آوردن اطلاعات خاص در مورد شهریه و هزینه.

متخصصان امور مالی شرکت ممکن است به عنوان حسابداران، مدیران کسب و کار، و یا مشاوران مالی کار می کنند. موقعیت شغلی در دفاتر برنامه ریزی مالی و خزانه شرکت در بر داشت. عناوین شغلی ممکن است رئیس امور مالی، رئیس بخش حسابداری مدیریت و کنترل باشد.بسیاری از متخصصان در موقعیت های مشترک به عنوان تحلیلگران کار می کنند. با اتمام یک دوره در امور مالی شرکت ها، حرفه ای تاسیس می توانید دسترسی به فرصت های جدید و مقیاس های بهتر پرداخت لذت ببرید.

اگر شما علاقه مند به مزایای این دوره هستند، استفاده از این برنامه لیست زیر برای شناسایی مدارس از انتخاب شما و استفاده از فرم منجر به دریافت اطلاعات بیشتر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • توصیه‌شده آخرین سمت
  • توصیه‌شده
  • آخرین
  • سمت
Franklin University Switzerland
سورنگو, سویس

در گرایش مطالعات مد، دوره ها تاریخچه طراحی و ساخت تصویر، فرآیندهای جامعه شناختی و ارتباطی ساخت مد، نقش نوآوری های تکنولوژیکی، و همچنین تئوری های مدیریت محصول، برندسازی و بازار ... +

در گرایش مطالعات مد، دوره ها تاریخچه طراحی و ساخت تصویر، فرآیندهای جامعه شناختی و ارتباطی ساخت مد، نقش نوآوری های تکنولوژیکی، و همچنین تئوری های مدیریت محصول، برندسازی و بازاریابی را مطالعه می کنند. در زمینه مدرک کارشناسی هنرهای آزاد در Franklin University Switzerland ، رشته بین رشته ای مطالعات مد این امکان را برای دانش آموزان فراهم می کند تا بر اساس علاقه خود به این رشته، تأکیدات خاصی را ایجاد کنند. این برنامه دانشجویان را برای موقعیت‌های ابتدایی در مشاغل مد و همچنین تحقیقات روند در زمینه‌های مختلف از جمله آرشیو، موزه‌ها، گالری‌ها، رسانه‌ها، مشاوره، بخش انتشارات، خرده‌فروشی، توزیع، طراحی و تجارت مد آماده می‌کند. دانشجویان همچنین می توانند مشاغل طراحی یا تحقیقات پیشرفته مد را به سمت کارشناسی ارشد یا دکترا دنبال کنند. درجه. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی