close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ دوره آموزشی را بهداشت و ایمنی شغلی

در حالی که برخی از دوره های ارائه شده کوتاه مدت و یا یک بار، دیگران دانشجویان را در مسیر حرفه ای برای کسب مدرک کارشناسی، لیسانس و یا مدرک کارشناسی ارشد. بسیاری از دوره های در دسترس می تواند به دانش آموزان کمک کند تا شغل در ب… اطلاعات بیشتر

در حالی که برخی از دوره های ارائه شده کوتاه مدت و یا یک بار، دیگران دانشجویان را در مسیر حرفه ای برای کسب مدرک کارشناسی، لیسانس و یا مدرک کارشناسی ارشد. بسیاری از دوره های در دسترس می تواند به دانش آموزان کمک کند تا شغل در بخش عمومی و خصوصی پیدا کنند.

یک دوره در ایمنی و بهداشت شغلی چیست؟ ایمنی محل کار تمرکز اصلی کسانی است که دوره های درسی را در این موضوع می گذرانند. این حوزه مطالعه وسیع است و مجموعه ای از موضوعات را پوشش می دهد. دانش آموزان در مورد شیوه های ایمنی اولیه، بهداشت صنعتی، مواد خطرناک، غرامت کارکنان، مدیریت استرس، مقررات کیفیت هوا و آب و استراتژی هایی برای اطمینان از شرایط محیط کار، یاد خواهند گرفت. دانش آموزان همچنین می توانند گواهینامه ها و سایر گواهینامه های ایمنی و بهداشت حرفه ای (OSHA) را کسب کنند.

حتی اگر یک دانشجو مسیر دیگری را در خارج از این حوزه مطالعه انتخاب کند، دانش موجود در این دوره ها می تواند در بسیاری از زمینه های زندگی اعمال شود. دانش آموزان یاد می گیرند که رفتارهای احتمالی در معرض خطر و شرایط و تخصص را برای کمک به درمان آنها یاد بگیرند. آنها همچنین مهارت های رهبری و مستند سازی را می آموزند که دارایی های ارزشمندی هستند.

در حالی که برخی از دانش آموزان ممکن است در یک دوره گواهینامه یک بار مورد علاقه باشند، اکثر دانش آموزان در این زمینه حداقل دوسال تحصیل خواهند کرد. هزینه های مربوطه بر اساس مدرسه و سطح مطالعات مورد نظر متفاوت خواهد بود.

دانش آموزانی که دوره های ایمنی و بهداشت حرفه ای را دریافت می کنند، اغلب گزینه های مختلفی در مقابل حرفه ای دارند. ایمنی محل کار یکی از جنبه های مهم هر سازمانی، کسب و کار و یا موسسه عمومی مانند مدرسه، املاک دولتی و غیره است. بسیاری از دانش آموزان می توانند حرفه ای را به عنوان یک تکنسین یا مدیر ایمنی و بهداشت حرفه ای پیدا کنند. دیگران ممکن است استعداد خود را در یک منطقه خاص مانند حفاظت از محیط زیست و یا تکنسین بهداشت صنعتی تمرکز کنند.

صدور گواهینامه یا درجه ای در ایمنی و بهداشت شغلی می تواند از کالج های سراسر جهان، آنلاین و محلی کسب شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
بخارست , رومانی

ماژول 3 روز را قادر می سازد مدیران برای جلوگیری از استرس و دسته بهتر و تنش در درون سازمان.

ماژول 3 روز را قادر می سازد مدیران برای جلوگیری از استرس و دسته بهتر و تنش در درون سازمان. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
3 روز
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید