ACADEMICDOREH.COM

‏ بیابید 6‏ دوره آموزشی را توسعه پایدار

دوره های آموزشی طراحی شده اند تا دانش آموزان را به اطلاعات خاصی در یک منطقه خاص از تحصیل، ارائه آموزش مبتدی یا پیشرفته حرفه ای و مدارک تحصیلی ارائه دهند. آنها ممکن است دانش آموز را با گواهی تکمیل در منطقه تخصصی ارائه دهند و اغلب کسانی که به دنبال پیشرفت در حرفه های خود هستند، به آنها کمک می کنند.

یک دوره در توسعه پایدار چیست؟ پایداری شامل بسیاری از زمینه های مطالعه، از جمله اثرات زیست محیطی، نقشه برداری منابع، محیط زیست، و برنامه ریزی محلی و منطقه ای است. یک دوره در زمینه توسعه پایدار می تواند دانش آموزان ابزار را برای ارزیابی استراتژی های مختلف پایداری و ادغام آنها در فعالیت های تجاری و نام تجاری بطور مناسب فراهم کند. این مطالعه بین رشته ای مبتنی بر تعادل منافع شرکت های بزرگ، دولتی و یا سازمان های غیردولتی با نیازهای انسان و محیط زیست است. با استفاده از فن آوری های جدید سازگار با محیط زیست هر ساله، یک دوره می تواند دانش آموزان را با اطلاعات موجود در مورد عوامل بسیاری که در برنامه ریزی پایدار و یکپارچگی قرار دارند فراهم کند.

شرکت کنندگان دوره می توانند مهارت های خود را برای کمک به سازمان های خود بدون ایجاد آسیب زیست محیطی یا کمک به فقر افزایش دهند. علاوه بر این، آنها می توانند درک کنند که چگونه زندگی خود را به مفهوم پایداری پیوند می دهند. آنها همچنین ممکن است متدولوژی هایی را برای اندازه گیری و اثربخشی راهبردهای پایداری به سهامداران و عموم مردم نشان دهند.

دوره های توسعه پایدار از سمینارهای کوتاه تا مطالعات سالم است. قیمت متناسب با آن متفاوت خواهد بود، پس لطفا با مدرسه برای اطلاعات خاص تماس بگیرید.

توسعه پايدار موضوع بسيار پرطرفدار است. اکثر سازمان ها در حال حاضر درک می کنند که چگونه مارک های تجاری ضروری برای پذیرش پایداری ضروری هستند، و بسیاری از مردم شروع به درک این موضوع کرده اند که چقدر اهمیت دارند. به همین ترتیب، دانش آموزان آموزش پایدار، ممکن است مشاغل را در صنایع انرژی تجدید پذیر در سرتاسر جهان پیدا کنند. فارغ التحصیلان دوره ممکن است به عنوان مدیران ارشد، مشاوران پایداری، و یا مدیران پروژه مشغول شوند. بعضی ممکن است حتی برای مدیران شرکت ها یا COO ها شرکت کنند که شرکت ها را به سوی شیوه های پایدارتری هدایت می کند.

دوره های توسعه پایدار در بسیاری از موسسات آموزشی برجسته در سراسر جهان ارائه می شود. دوره ها ممکن است به صورت شخصی، آنلاین یا فرمت ترکیبی ارائه شوند و ممکن است بخشی از زمان تحصیل تمام وقت را در اختیار داشته باشند. لطفا برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

6نتایج درتوسعه پایدار Filter

انرژی های تجدید پذیر برای دوره آنلاین توسعه پایدار

Gaia Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 8 هفته آگوست 2019 بریتانیا Forres کانادا Shawnigan Lake تایلند Prachuap Khiri Khan برزیل Rio de Janeiro + {تعداد} بیشتر

این برنامه آنلاین، یک مرور کلی از انرژی های تجدید پذیر را به عنوان ابزاری برای توسعه پایدار در مقیاس جهانی ارائه می دهد. این مورد را برای چگونگی نشان دادن انرژی های تجدید پذیر به عنوان ضرورت زیست محیطی و فرصت اقتصادی ارائه می دهد.

ایجاد نام تجاری و ارزش از طریق روش های کسب و کار پایدار

University of Washington Foster School of Business
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 روز درخواست اطلاعات آمریکا Seattle کره جنوبی Seoul San Francisco + {تعداد} بیشتر

شما با درک روشنی از اصول کلیدی پایداری خرده فروشی و نیز ابزارهای خاصی برای شروع یک برنامه برای سازمان خود، خواهید فهمید.

فرایبورگ - مطالعات محیطی

IES Abroad
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 ترم ها درخواست اطلاعات آلمان Freiburg

این برنامه آموزش انگلیسی به شما امکان می دهد موضوعاتی را در مطالعات محیطی، محیط زیست جنگل و پایداری در حالی که در فرایبورگ واقع شده و در نزدیکی جنگل زیبای سیاه و دره رود راین واقع شده است، کشف کنید.

دوره کوتاه: شهرهای پایدار

Sustainability Institute
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 روز آگوست 2019 آفریقای جنوبی Stellenbosch

این دوره یک مرور کلی از تحول چشمگیر جهان ارائه می دهد، زیرا آن را برای اولین بار در تاریخ بشری تبدیل به یک دنیای اکثریت شهری می کند. این ماژول به دینامیک دیفرانسیل مختلف شهرنشینی در سراسر جهان مربوط می شود، به ویژه با اشاره به جنوب جهانی. این نشان می دهد که این تغییرات در مقیاس بزرگ در جنبش انسان، توسعه اقتصادی و گسترش محوطه ساخته شده، دلایل عمیق و ناخوشایندی برای پایداری دارد.

دوره کوتاه: مقدمه ای بر توسعه پایدار

Sustainability Institute
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 روز درخواست اطلاعات آفریقای جنوبی Stellenbosch

به طور خاص به چالش پایداری به طور کلی و توسعه پایدار به طور خاص درک کنید. کاوش در چالش های ناشی از محدودیت منابع طبیعی به شیوه های تولید و مصرف در حال حاضر در یک جهان است که به شدت در میان غنی (واقع در شمال شمال جهان) و فقیر (که عمدتا در جنوب جنوبی واقع شده است)، مدیریت می شود. این دوره، شرکت کنندگان دوره را با ارزیابی مهمترین چالش های زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی که انسان ها روبرو هستند، و بینش در راه حل های پیشنهاد شده توسط تعهد جهانی به توسعه پایدار ارائه می دهد.

دوره کوتاه: Globalization، Governance

Sustainability Institute
پردیس دانشگاهی تمام وقت 6 روز ژوئیه 2019 آفریقای جنوبی Stellenbosch

در طول دوره، ما تنوع پارادایم های اقتصاد هتروتسکس، تفکر در حال ظهور در آکادمی هنر و علوم جهانی، بحث های پس از GDP، روش های مختلف تفکر طولانی مدت، تحول جهانی سبز و پیشنهادات برای تغییرات رادیکال را مورد بررسی قرار خواهیم داد. این دوره به شرکت کنندگان کمک خواهد کرد که درمورد بحث های جهانی درمورد جایگزین های نظارتی جهانی نظیر بحران کنونی، درک شود.