ACADEMICCOURSES

‏ جستجو کنید دوره های آموزشی پاره وقت را تکنولوژی اجرایی سیدنی اسپانیا 2020‏

البته مطالعه از یک موضوع خاص در یک موضوع گسترده تر است و پایه و اساس یک مدرک است. البته نمونه شامل سخنرانی ها، ارزیابی و آموزش.

MS اجرایی در صنعت آماده رهبران هر زمینه برای گام بعدی در زندگی حرفه ای اجرایی خود را. برش لبه تکنولوژی در ترکیب با رویکردهای کسب و کار مدرن تضمین توسعه موفق بین المللی در بالاترین سطح.

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

شهرستان لاس پالماس 9 بزرگترین در اسپانیا است و در جزایر قناری واقع شده است. این بیش از 300،000 ساکنان است دانشگاه لاس پالماس د گران کاناریا و.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید از دوره های آموزشی پاره وقت را تکنولوژی اجرایی سیدنی در اسپانیا 2020‏

1نتایج درتکنولوژی اجرایی, Las Palmas de Gran Canaria Filter

تخصص در دیجیتال سازی منابع انسانی

The Valley Digital Business School
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
2 ماهها
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

تخصص در دیجیتال سازی منابع انسانی ، آموزش جهانی و عملی فرآیند تحول دیجیتال در حوزه منابع انسانی را فراهم می کند. این آموزش با هدف درک اهرم های لازم برای رسیدگی به تغییرات فرهن ...

اطلاعات بیشتر