ACADEMICCOURSES

‏ مرور کنید دوره های تحصیلی پاره وقت را رهبری در رومانی 2020‏

البته مطالعه از یک موضوع خاص در یک موضوع گسترده تر است و پایه و اساس یک مدرک است. البته نمونه شامل سخنرانی ها، ارزیابی و آموزش.

کسانی که به مطالعه رهبری اغلب قادر به فرض طیف گسترده ای از نقش مدیریت در شرکت ها، نهادهای دولتی، گروه های غیر انتفاعی، و یا دیگر سازمانها هستند. این موضوع شامل مطالعه چه چیزی باعث یک رهبر خوب و چگونه مهارت های رهبری را می توان به دست آورد.

مدارک تحصیلی دانشگاه رومانیایی بسیار فراتر از آن، کمترین شهریه و زندگی هزینه در اروپا قدردانی و به رسمیت شناخته شده در اروپا و. رومانی یک تاریخ قدیمی و غنی، به ویژه در پایتخت بخارست با آن 2 میلیون نفر. دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در رومانی هم می تواند به وزارت آموزش و پرورش و تحقیقات و یا به دانشگاه رومانیایی انتخاب اعمال می شود، به منظور دریافت نامه پذیرش.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، دوره های آموزشی پاره وقت برترین را رهبری در رومانی 2020‏

2نتایج دررهبری, رومانی Filter

تیم سازی

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
دوره های آموزشی
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
3 روز
پردیس دانشگاهی

این برنامه موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل: چرا کار گروهی بسیار مهم است و نحوه استفاده از کار گروهی موثر به منظور دستیابی به نتایج بهتر در زمان کوتاه. ...

اطلاعات بیشتر

مدیریت و رهبری سبک

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
دوره های آموزشی
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

به گفته پل هرسی، مدیران باید طیف گسترده ای از مردم را مدیریت کند. به عنوان مدیران، آنها باید تشخیص و انطباق سبک رهبری خود را برای مدیریت افرادی که برای آنها در حال حاضر کار. ا ...

اطلاعات بیشتر