ACADEMICCOURSES

‏ مرور کنید دوره های آموزشی پاره وقت را رهبری سیدنی آمریکا 2020‏

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود.

رهبری شامل یادگیری در مورد مهارت ها و توانایی های لازم برای یک فرد را برای رهبری یک گروه، تیم، سازمان، و یا شرکت. این شامل مطالعه تعدادی از سبک های مختلف رهبری، و همچنین صفات مشترک است که رهبران موثر باشند، مانند کاریزما و توانایی تصمیم گیری.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

دالاس، تگزاس بزرگترین منطقه شهری داخلی در کل ایالات متحده است. این نه تنها بسیاری از دانشگاه ها و کالج محلی اما در مناطق در نزدیکی اطراف نیز هست.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، دوره های آموزشی پاره وقت را رهبری سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020‏

2نتایج دررهبری, دالاس Filter

رقابت از طریق مردم: پیشرو برای بهبود عملکرد

Cox School of Business, Southern Methodist University
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
9 هفته
پردیس دانشگاهی

این برنامه فراهم می کند مفاهیم و ابزارهای به کارشناسی کارشناسی ارشد در سمت مردم مدیریت. ارائه یک پایه محکم در تکنیک های مدیریت - این است ایده آل برای مدیران و سرپرستان جدید و ...

اطلاعات بیشتر

در حال توسعه اثربخشی حرفه ای و شخصی

Cox School of Business, Southern Methodist University
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
پردیس دانشگاهی

در حال توسعه اثربخشی حرفه ای و شخصی طراحی شده است برای کمک به مدیران مشغول بهبود هر دو حرفه ای و اثربخشی شخصی به منظور هدایت با چشم انداز و مهارت بیشتر است. ...

اطلاعات بیشتر