Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 21 دوره ها (دوره آموزشی) برنامه ها که در طراحی 2023/2024

21 دوره آموزشی برنامه ها که در طراحی 2023/2024

بررسی اجمالی

طیف گسترده ای از برنامه های دوره ای از دانشگاه های سراسر جهان در دسترس است. دانش آموزان اغلب در دوره ها ثبت نام می کنند تا شکاف بین سایر فعالیت های تحصیلی را پوشش دهند و یا آموزش و صلاحیت های خود را تقویت کنند. دوره ها می توانند از لحاظ موضوع و متناسب با طول و شدت متفاوت باشند.

یک دوره در طراحی چیست؟ یک دوره طراحی می تواند دانش آموزان را به مبانی طراحی به دانشجویان معرفی نماید، همانطور که در بخش های مختلف صنعت کاربرد دارند. برخی از دوره ها بر روند معماری و تاریخ تمرکز دارند، در حالی که دیگران بر نقاشی، عکاسی و مدل سازی تمرکز می کنند. برنامه درسی اغلب طراحی را پوشش می دهد همانطور که در مورد تبلیغات و بازاریابی، گرافیک، فضای داخلی، محصولات و مد استفاده می شود. مفاهیم بیان خلاقیت و توسعه تمرکز، تطبیق پذیری و انعطاف پذیری به طور مرتب در کارهایی که طی یک دوره به پایان رسیده است، بافته شده است.

شرکت کنندگان در دوره طراحی ممکن است مهارت های کاربردی خود را در طول مطالعات خود بدست آورند. فارغ التحصیلان با درک طراحی می توانند فرصت های حرفه ای خود را در شرکت های بازاریابی یا آژانس های تبلیغاتی پیشرفت دهند. درک نظریه در مورد اینکه چگونه طراحی بر رفتار مصرف کننده تاثیر می گذارد می تواند برای رانندگی آنلاین یا فروش خرده فروشی مفید باشد. مهارت های عکاسی را می توان در کارهای آزاد برای نشریات آنلاین یا چاپ استفاده کرد.

هزینه های دوره بستگی به طول برنامه و تعداد تخصص های تحت پوشش در طول دوره کار متفاوت است. هزینه ها و هزینه ها معمولا بین موسسات، برنامه های آنلاین، جلسات تابستان و برنامه های دوره ای شدید متفاوت است.

انواع مختلفی از حرفه ها وجود دارد که می توان بعد از دوره طراحی طراحی کرد. کسانی که با اشتیاق به مد می توانند خریداران لباس های خرده فروشی، نماینده فروشندگان و طراحان مد هستند. شغل های رسانه ای می تواند شامل طراح پوشش مجله، عکاس، متخصص طراحی و ویرایشگر طرح باشد. دانش آموزان اغلب انواع مختلفی از فرصت های شغلی بازاریابی مانند طراح گرافیک، توسعه بسته بندی، مفهوم و تکنسین طراحی و یا مدیر تولید را می یابند. صنعت خرده فروشی ممکن است از جمله مشاوره طراحی نمایشگاه، طراح فروشگاه، هماهنگ کننده صفحه نمایش و بازاریابی تصویری، از جمله خدمات نمایندگی باشد.

بسیاری از دوره ها به صورت آنلاین و یا در تنظیمات کلاس در دانشگاه های سراسر جهان تحویل داده می شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دوره آموزشی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه