Filter
دوره های آموزشی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید 2‏ دوره آموزشی را طراحی کفش

اکثر طراحان مد می دانیم که یک جفت بزرگ از کفش قطعه نهایی به هر ساز و برگ است. کفش نیاز به طراحی دقیق به اطمینان حاصل شود که آنها هر دو زیبا و دل انگیز و کاربردی می باشد. دوره های طراحی کفش هستند که نقطه شروع این درک.

چیست کفش طرح درس؟

البته طراحی کفش عناصر طراحی ایجاد کفش زیبا می آموزد. این نه تنها شامل طرح، بلکه انتخاب و کار با مواد کفش مشترک، مانند چرم و وینیل.

مزایای مصرف یک دوره در طراحی کفش چه هستند؟

البته در طراحی کفش آموزش های لازم برای ایجاد طرح های کفش زیبا را فراهم می کند. این می تواند مهارت های کلی یک طراح مد 'بازدید کنندگان مکمل، یا آن را می تواند درها را به یک حرفه ای در طراحی کفش در خارج از طرح مد دیگر باز کنید.

چقدر هزینه را به یک دوره در طراحی کفش؟

هزینه برای یک دوره طراحی کفش بسته به کشور و مدرسه انتخاب متفاوت خواهد بود. همچنین، عمق درس می کند هزینه های آن تاثیر می گذارد.

چه نوع بهبود شغلی می تواند شما را با یک دوره در طراحی کفش انتظار می رود؟

کفش و صنایع مرتبط با کفش در اهمیت در سراسر جهان در حال رشد. کسانی که می توانند کفش طراحی نقش برجسته برای بازی در این صنایع داشته باشد. طراحان پایه و اساس تولید و فروش کفش فراهم می کند.

چرا دوره آنلاین در طراحی کفش؟

دوره های طراحی کفش را می توان آنلاین از طریق انواع مد و طراحی مدارس به پایان رسید.انجام این کار اجازه می دهد تا شما را به از این ترم به نفع حالی که کار یک کار تمام وقت و یا مراقبت از مسئولیت های خانوادگی.

از کجا به گذراندن دوره در طراحی کفش؟

شما می توانید یک دوره در طراحی کفش در هر کالج یا دانشگاه با یک برنامه درجه مد را. شما همچنین ممکن است دریابید که برخی از کشورها، مانند هند، مدارس به طور کامل به طراحی کفش اختصاص یافته است.

چگونه به درخواست برای کفش طرح درس؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درطراحی کفش

Accademia Riaci

دانش آموزان تمام تکنیک های لازم برای ساخت کفش را از پایه به سطح بالا یاد خواهند گرفت. علاوه بر کفش های مختلف، دانش آموزان می توانند کفش را برای نیازهای خاص مانند کفش هایی ... [+]

ساخت کفش

دوره ی یکساله

دانش آموزان تمام تکنیک های لازم برای ساخت کفش را از پایه به سطح بالا یاد خواهند گرفت. علاوه بر کفش های مختلف، دانش آموزان می توانند کفش را برای نیازهای خاص مانند کفش هایی که "سادگی و راحتی"، ​​"دوام"، "کفش های کاربردی برای پا با مشکلات پزشکی"، "ظرافت برای احزاب" و غیره، مطالعه کنند. و بدست آوردن مهارت های لازم برای شروع کار خود را به عنوان یک تولید کننده کفش. دانش آموزان همچنین دانش های بین رشته ای در هنر را از طریق درس های هنر اولیه (3D Drawing، Theory of Color، History Art، Painting Basic) و Art-Visits خارج از کلاس درس به دست می آورند.... [-]

ایتالیا Florence
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accademia del Lusso

این دوره دوره ای قوی در کفش ها ... [+]

این دوره دوره ای قوی در کفش ها

هدف از این دوره ارائه دانش آموزان به مهارت های لازم برای مدیریت کل زنجیره تولید و ایجاد محصولات تنظیم روند است که رقابتی و معتبر از نظر تجاری و خلاق است.

طراحی و توسعه کیف و کفش یکی از مهمترین محرک های اقتصادی برای کسب و کار بی شماری در سراسر جهان است. به طور خاص در ایتالیا، شخصیت هنری سنت چرم با نوآوری های تکنولوژیکی مربوط به محصولات، مواد و فرایندهای تولید هماهنگ است. این باعث می شود تایید بیشتر Made in ایتالیا به عنوان یک برند معروف مشهور در بخش های کفش و لوازم جانبی.... [-]

ایتالیا Milan
اکتبر 2019
انگلیسی,ایتالیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی