$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید دوره های تحصیلی را علوم طبیعی در برزیل 2022‏

دانش آموزانی که در ثبت نام و تکمیل یک دوره می توانید انتظار برای دریافت آموزش متمرکز در یک موضوع خاص. یک فرد به طور معمول نیاز به حداقل هجده سال به واجد شرایط. دوره های آموزشی می توانید چند ماه تا چند سال طول بکشد. یک دوره د… اطلاعات بیشتر

دانش آموزانی که در ثبت نام و تکمیل یک دوره می توانید انتظار برای دریافت آموزش متمرکز در یک موضوع خاص. یک فرد به طور معمول نیاز به حداقل هجده سال به واجد شرایط. دوره های آموزشی می توانید چند ماه تا چند سال طول بکشد.

یک دوره در علوم طبیعی در برزیل چیست؟ این نوع دوره ها در این مطالعه از جهان طبیعی متمرکز است و می تواند شامل مطالعات در تفاوت از اکوسیستم خاص، از جمله دشت و جنگل های بارانی؛ پایداری، مشکلات زیست محیطی و درگیری ها، و تاریخ ویرانی جنگل، در میان دیگران است. ارتباط از جهان طبیعی به جامعه از جمله مسائل مربوط به توسعه و راهکارهای مقابله با منافع واگرا است نیز به طور معمول در این نوع دوره گنجانده شده است.

مزایای متعدد از یک دوره در علوم طبیعی به دست آمده.ساختمان بر علاقه موجود در جهان طبیعی، این نوع آموزش دانش آموزان آماده برای آینده در علوم و دانش به افراد خاص در مورد تنوع زیست محیطی و اهمیت احترام به محیط زیست.

دوره های آموزشی را می توان در این نوع مطالعه در تعدادی از مکان های مختلف یافت می شود. زمانی که شما کردهاید دوره های خاص که مورد علاقه شما، با دفاتر اداری در مورد هزینه به دلیل هزینه های از یک مدرسه متفاوت است.

البته در علوم طبیعی در برزیل آموزش ارزشمند است که می تواند به بسیاری از فرصت ها برای شغل منجر شود، از دانشمندان محیط زیست با تخصص در پایداری، به محققان در جنگلهای انبوه فراهم می کند. دانشجویان همچنین می توانند یک مسیر در آموزش و پرورش را و یا در تلاش برای کار با سازمان های دولتی. مشکلات متنوع به در علوم طبیعی حل شود، هر چیزی از مسائل مربوط به منابع، به رشد جمعیت انسانی و اثرات آنها بر روی زمین، به تخریب محیط زیست وجود دارد.

تعدادی از این دوره ها در انواع مختلف از مکان ارائه دروس تخصصی را ارائه شده است. را انتخاب کنید که آنهایی که برای شما بهتر است، و سپس برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در برزیل
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • توصیه‌شده آخرین سمت
  • توصیه‌شده
  • آخرین
  • سمت
UniEVANGÉLICA
ایپامری, برزیل +1 بیشتر

درک نقش طبیعت و جامعه مسائل در شکل گیری تاریخ برزیل: در پایان ماژول، دانش آموزان باید قادر باشد. دانش پایه به دست آورد در مورد مختلف ... +

درک نقش طبیعت و جامعه مسائل در شکل گیری تاریخ برزیل: در پایان ماژول، دانش آموزان باید قادر باشد. دانش پایه به دست آورد در مورد مختلف -
دوره های آموزشی
3 هفته
انگلیسی
مارس 2022
پردیس دانشگاهی