Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 9 دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در علوم فضا 2023

9 دوره آموزشی برنامه ها که در علوم فضا 2023

بررسی اجمالی

ثبت نام در یک دوره در علوم فضایی در موقعیت مناسبی برای دانش آموزان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد پیشرفت در زمینه اکتشافات فضایی است. آیا در رابطه با یک برنامه درجه به دست آورده و یا به طور جداگانه گرفته شده، یک کلاس مطالعات فضای می تواند در عمق نگاه به وضعیت فعلی برنامه های فضای در سراسر جهان فراهم می کند.

البته در علوم فضا چیست؟ در حالی که در این نوع دوره ثبت نام، دانش آموزان آموزش و پرورش و آموزش از دانشمندان واجد شرایط که در زمینه کار کرده اند را دریافت. برخی از دوره های پژوهش بر اساس، در حالی که دیگران تمرکز در درجه اول در به دست آوردن اطلاعات در مدیریت و الزامات عملکردی مورد نیاز برای یک برنامه خوب اجرا شود. دوره های مشترک شامل مطالعه از ماهواره، فضاپیما، اکتشاف سیاره، ستاره شناسی، آب و هوا و حمل و نقل.

پس از اتمام یک دوره علوم فضا، دانش آموزان اغلب بهتر قادر به انجام تحقیقات کامل و دقیق، تجزیه و تحلیل اصول پیچیده، خواص اساسی توصیف و درک اهمیت تجاری و سیاسی از اکتشافات فضایی هستند. اعتبارات حاصل از یک دوره ممکن است یک دانش آموز نزدیک به سمت فارغ التحصیلی قرار می دهد، و یا ممکن است آموزش های مورد نیاز به سمت اهداف شغلی فراهم می کند.

شهریه مورد نیاز برای دوره های علوم فضا متفاوت در دانشگاه انتخاب شده توسط یک دانش آموز است. دانشگاه های فردی می توانید اطلاعات کامل هزینه برای هر کسی که علاقه مند در ثبت نام در یک کلاس و یا برنامه فراهم می کند.

یک نیاز بزرگ برای افراد واجد شرایط در صنعت فضایی وجود دارد. تکمیل یک دوره و یا برنامه در مطالعات فضای می تواند به اشتغال برای بسیاری از سازمان های مختلف منجر شود، هر دو آموزشی و دولتی. فرصت های شغلی اغلب در ارتباطات راه دور، ماهواره های ناوبری زمین، آب و هوا خورشیدی و شناسایی خطر در دسترس است.بسیاری از فن آوری امروز در فضای بستگی دارد به منظور موثر باشد، در نتیجه تقاضای بالا برای کسانی که رابطه بین زمین و فضا را درک کنید.

هر کسی علاقه مند در ثبت نام در یک دوره علوم فضا می تواند طیف گسترده ای از گزینه های آنلاین پیدا کنید. با دسترسی و انعطاف پذیری برای دانش آموزان بیشتر بیشتر، دوره های آنلاین هستند یک انتخاب ایده آل. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • علوم طبیعی
  • علوم فضا
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه