$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ دوره آموزشی را فن آوری های زمینی-کیهانی

بسیاری از دانش آموزان به دنبال یک آموزش متوسطه در فن آوری های جغرافیایی در مواظب برای کلاس طراحی شده اند که آنها را به فارغ التحصیلی نزدیک می باشد. بسته به زمینه خاص دانش آموز از مطالعه، دوره های خاص می تواند تا حد زیادی مف… اطلاعات بیشتر

بسیاری از دانش آموزان به دنبال یک آموزش متوسطه در فن آوری های جغرافیایی در مواظب برای کلاس طراحی شده اند که آنها را به فارغ التحصیلی نزدیک می باشد. بسته به زمینه خاص دانش آموز از مطالعه، دوره های خاص می تواند تا حد زیادی مفید هنگامی که در علاوه بر این به بسیاری از کلاس های دیگر مورد نیاز برای مدرک گرفته شده است. دانش آموزانی که به سادگی می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع خاص نیز ممکن است در نظر ثبت نام در یک دوره برای افزایش دانش خود را.

البته در فن آوری های جغرافیایی چیست؟ کلاس فن آوری فضا زمین دانش آموزان با آموزش و دانش است که آنها نیاز به درک استفاده و ساخت نرم افزار و تجهیزات مورد استفاده در اندازه گیری و تجزیه و تحلیل از ویژگی های زمین را فراهم می کند. این نوع دوره اغلب شامل آموزش در استفاده از سیستم های تعیین موقعیت جهانی (GPS)، سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) و سنجش از دور (RS).به طور کلی یک علم مبتنی بر تحقیق، فن آوری فضا زمین دوره استفاده می شود به منظور افزایش برنامه درسی دانش آموزان نیاز به تکمیل یک درجه مربوط به زمین میشه.

تکمیل یک دوره فن آوری فضا زمین می تواند یک دانش آموز با ارائه دست در آموزش و پرورش با استفاده از ابزار خاص است که معمولا توسط دانشمندان و مهندسان مورد استفاده بهره مند شوند. هنگامی که در رابطه با درجه ثانویه و یا کارشناسی ارشد گرفته، دانش آموزان یک گام نزدیک تر به اتمام یک برنامه قرار می گیرد. به طور جداگانه گرفته شده، البته پیشنهادات آموزش به منظور بهبود فرصت های شغلی مشخص شده است.

هزینه یک دوره فن آوری فضا زمین متفاوت است در محل نهاد است. دانش آموزان باید در مدارس خاص با به دست آوردن تا به روز برآورد شهریه برای اطلاعات کامل ترین.

فن آوری مکانی است در یک طیف گسترده ای از مشاغل، از جمله مهندسی، نقشه برداری، نقشه برداری و هوانوردی استفاده می شود.بسیاری از متخصصان منجر پژوهش، آموزش و توسعه در سازمان ها و مدارس مختلف در سراسر کشور. اخذ اشتغال با یک سازمان دولتی امکان پذیر است، از آنجا که بسیاری است که در میان تحقیقات در این زمینه وجود دارد.

البته آنلاین در فن آوری فضا زمین گزینه خوبی برای بسیاری از دانش آموزان است، به عنوان آن ارائه می دهد انعطاف پذیری و در دسترس از طیف گسترده ای از دانشگاه. برای ثبت نام امروز، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • توصیه‌شده آخرین سمت
  • توصیه‌شده
  • آخرین
  • سمت
معهد وادي عربة للدراسات البيئية
Ketura, اسرائيل

سنجش از دور فناوری ای است که امکان کسب اطلاعات در مورد یک ناحیه یا شی بدون تماس فیزیکی مستقیم با آن ناحیه یا شی را فراهم می آورد. اشکال سنجش از دور شامل عکس های هوایی (امروزه ... +

سنجش از دور فناوری ای است که امکان کسب اطلاعات در مورد یک ناحیه یا شی بدون تماس فیزیکی مستقیم با آن ناحیه یا شی را فراهم می آورد. اشکال سنجش از دور شامل عکس های هوایی (امروزه بیشتر پهپادها) ، تصاویر ماهواره ای و طیف سنجی میدانی است. -
دوره های آموزشی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی