Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 12 دوره ها (دوره آموزشی) برنامه ها که در مدیریت ایمنی 2023

12 دوره آموزشی برنامه ها که در مدیریت ایمنی 2023

بررسی اجمالی

البته این برنامه از مطالعه مورد نیاز برای تکمیل یک درجه است. البته می توان از کلاس های مورد نیاز و انتخاب شده به دلیل اینکه اکثر دانشگاهها دانش آموزان خود را به تعداد معینی از اعتبارات در جشن فارغ التحصیلی. البته همچنین می تواند به یک کلاس در امریکا و نقاط کانادا مراجعه کنید.

یک دوره در مدیریت ایمنی چیست؟ این برنامه بیش از مجموعه ای لازم از فرآیندها، اقدامات، اصول و چارچوب مورد استفاده برای جلوگیری از عواقب نامطلوب، مانند حوادث و جراحات می رود. دانش آموزان ممکن است در مورد اقداماتی که می تواند انجام شود را به یک محصول یا خدمات امن تر یاد بگیرند. کلاس های مورد نیاز در طول این برنامه ممکن است شامل مدیریت شرکت ایمنی، امنیت شغلی، بهداشت صنعتی، سیستم های مدیریت ایمنی، شناسایی خطر سلامت، و قانون و اخلاق در ایمنی.

پس از اتمام این برنامه از مطالعه، یک دانش آموز ممکن است بهتر برای توسعه حرفه ای آماده، رسیدن به یک موقعیت بالاتر و کمک در آموزش سایر کارکنان.چرا که این دوره مفاهیم اساسی ایمنی آغاز می آموزد، کارفرمایان ممکن است مشتاق به استخدام حرفه ای با این پس زمینه.

هزینه یک دوره در مدیریت ایمنی می توانید تا حد زیادی متفاوت است. سطح درجه، محل موسسه و نوع کلاس شما را ممکن است نقش مهمی در کمک درسی کلی بازی کند. اگر شما می خواهید برای دریافت تعداد دقیق، شما ممکن است بخواهید برای تماس با موسسه از انتخاب شما.

مشاغل موجود در سطح درجه بودن به دست آمده بستگی دارد. مدرک کارشناسی، برای مثال، به دانش آموزان برای موقعیت های ورود به سطح مانند تحلیلگران ایمنی یا بازرسان بهداشت عمومی آماده کند. مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان برای موقعیت های اواسط های مدیریت از قبیل بدهید یا بهداشت محیط زیست بدهید ایمنی آماده کند. دیگر مشاغل بالقوه شامل سرپرست تعمیر و نگهداری، متخصص کنترل از دست دادن، متخصص بهداشت صنعتی و مدیر ایمنی شرکت های بزرگ.

آیا این البته از حق مطالعه برای شما؟جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دوره آموزشی
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت ایمنی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه