close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ دوره آموزشی را مدیریت بین الملل

البته در مدیریت بین المللی ایده آل برای دانش آموزانی که دارای یک پس زمینه است که شامل ریاضیات، ارتباطات کسب و کار و برنامه های کاربردی عمومی کامپیوتر می باشد. کسانی که به دنبال یک درجه بالاتر در مدیریت و یا در حال کار به سم… اطلاعات بیشتر

البته در مدیریت بین المللی ایده آل برای دانش آموزانی که دارای یک پس زمینه است که شامل ریاضیات، ارتباطات کسب و کار و برنامه های کاربردی عمومی کامپیوتر می باشد. کسانی که به دنبال یک درجه بالاتر در مدیریت و یا در حال کار به سمت گواهی نامه اغلب این نوع دوره را.

همه ممکن است تعجب، چه یک دوره در مدیریت بین المللی است؟ آن است که معمولا بخشی از یک برنامه ای است که دانش آموزان فراهم می کند با دانش و مهارت برای تحقیق، مدیریت و تجزیه و تحلیل جنبه های تجارت بین المللی برای شرکت های بزرگ. مربی با تجربه و تخصص در زمینه ممکن است مواد البته در فرمت های مختلف ارائه، با تمرینات و پروژه هایی که دانش آموزان آشنا با مسائل به احتمال زیاد به وجود می آیند در حرفه خود.

پس از اتمام دروس دوره، دانش آموز ممکن است پایه اعمال می شود در کلاس های پیشرفته تر را یاد گرفت. این دانش فورا برای کسانی که در حال حاضر فرصتهای شغلی ایجاد کرده اند مفید است.

دوره های آموزشی در مدیریت بین المللی در دسترس در سراسر جهان هستند، و آنها در عمق از مواد ارائه شده و طول کلاس متفاوت است. هزینه های متفاوت به طور گسترده ای بر اساس این عوامل، اما فردی که علاقه مند است می توانید در مورد هزینه های خاص به هر موسسه یادگیری در حالی که تحقیق در دوره های که مناسب نیازهای آموزشی خود را.

مدیریت بین المللی شامل تعدادی از زمینه های مختلف. این خدمات عبارتند از پژوهش تجارت بین المللی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت منابع انسانی، و فروش و بازاریابی، به نام چند. دانش آموزان با برخی از ترم تکمیل ممکن است برای موقعیت های ورود به سطح واجد شرایط، در حالی که درجه ممکن است آنها را برای موقعیت های سطح متوسط ​​آماده کند. مدیران توسعه کسب و کار، مدیران فروش بین المللی و تدارکات هماهنگ هستند فقط سه تن از انتخاب های بسیاری در دسترس برای کسانی که به کار در این زمینه را دنبال کنند.

البته در مدیریت بین المللی به طور معمول به عنوان بخشی از یک برنامه کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در سطح گرفته شده، و بسیاری از موسسات پیش نیاز است که باید انجام شود قبل از ثبت نام امکان پذیر است. برای کمک به دانش آموزان در پیدا کردن البته این است که حق را برای آنها، بسیاری از دانشگاه ها ارائه گزینه های از راه دور آموزش. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
European School of Economics
لندن, بریتانیا +4 بیشتر

برنامه تخصصی ESE در مدیریت طراحی شده است تا مهارت ها و مهارت های مدیریتی را برای ایجاد و تطبیق دادن اطمینان حاصل نماید تا اطمینان حاصل شود که مدیران مربوط به بازارهای بین المل ... +

برنامه تخصصی ESE در مدیریت طراحی شده است تا مهارت ها و مهارت های مدیریتی را برای ایجاد و تطبیق دادن اطمینان حاصل نماید تا اطمینان حاصل شود که مدیران مربوط به بازارهای بین المللی، درک و درک لازم برای موفقیت در این زمینه را دارند. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
پاره وقت
3 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید