Filter
دوره های آموزشی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید 3‏ دوره آموزشی را مدیریت سالن

مدیریت سالن یکی از مناطق مهم ترین آموزش و پرورش برای دانش آموزان که مایل به کار در، مدیریت، و یا خود سالن خود است. با انواع برنامه های مدیریت سالن های موجود، فرصت های متعدد برای دانش آموزان، وجود دارد.

چه آیا مدیریت سالن آرایش؟

مدیریت سالن آموزد جنبه های کسب و کار مدیریت سالن. این شامل جنبه هایی از قبیل منابع انسانی، بازاریابی، و قطعات مالی. این کار مهارت های عملی تدریس به استفاده از مانند ماساژ یا یک ظاهر طراحی شده مو، هر چند.

مزایای مصرف یک دوره مدیریت سالن آرایش چه هستند؟

افرادی که در یک سالن کار و مایل به مدیریت آن و یا مایل به باز کردن امکانات خود ممکن است نیاز به گذراندن دوره مدیریت سالن برای به دست آوردن مهارت های لازم برای انجام این کار.این دوره ها می تواند یک فرصت برای رشد در دانش ارائه، به طور بالقوه منجر به درآمد بالاتر است.

چقدر هزینه به گذراندن دوره مدیریت سالن آرایش؟

هزینه یک دوره مدیریت سالن بستگی به عوامل متعدد، به ویژه در جایی که دوره انجام شده است. برنامه های آنلاین در دسترس، از طریق مدارس تخصصی است، و از طریق دانشگاه های سنتی، همه از آن نرخ خود را دارند.

چه نوع بهبود شغلی تواند شما را با سالن دوره مدیریت انتظار می رود؟

برخی از افراد ممکن است به مدیریت در سالن حرکت می کند. دیگران ممکن است باز یا اجرای کسب و کار خود را با استفاده از اطلاعات در این برنامه ها تدریس می شود.

چرا دوره آنلاین مدیریت سالن آرایش؟

با توجه به این نوع دوره آنلاین می تواند ایده آل. این یک فرصت برای یک فرد برای دریافت آموزش و پرورش خود را با سرعت خود را در حالی که کار، تحصیل، و زندگی را فراهم می کند. این راحتی فراهم می کند و گرایش به گزینه مقرون به صرفه.

از کجا به گذراندن دوره مدیریت سالن آرایش؟

مصرف یک دوره شبیه به این در شیوه های مختلف امکان پذیر است. این شامل مصرف آن را در یک مدرسه آرایشی تخصصی، و یا از طریق کالج ها و دانشگاه های سنتی است. گزینه های متعدد موجود هر دو در داخل و در سطح بین المللی، ارائه به دانش آموزان با گزینه های مختلف را انتخاب کنید.

چگونه به درخواست برای دوره مدیریت سالن آرایش؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و با دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در این فرم.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

3نتایج درمدیریت سالن

Aveda Institute Canada

آودا آکادمی سالن یک برنامه سطح پیشرفته برای مدل مو که دیپلم مو را تکمیل کرده اند و مایل به تسریع حرفه خود است. از طریق آموزش ابتکاری و الهام بخش، تجربه عملی و محیط سالن ب ... [+]

برنامه آودا آکادمی سالن

یک سبک جدید؟

سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود را.

آودا آکادمی سالن یک برنامه سطح پیشرفته برای مدل مو که دیپلم مو را تکمیل کرده اند و مایل به تسریع حرفه خود است. از طریق آموزش ابتکاری و الهام بخش، تجربه عملی و محیط سالن با انرژی بالا، این برنامه طراحی شده است به شما به عنوان یک سبک پس از فارغ التحصیلی کار.

تحصیلات تکمیلی در: 6-12 ماه (720-1400 ساعت) سطح: متوسط / پیشرفته پیش نیاز: مو دیپلم، گواهینامه یا کارآموزی ثبت نام صدور گواهینامه اعطا: کات مو متخصص، مو متخصص رنگ و یا گواهی دو متخصص شایستگی مو دیپلم، لیسانس یا کارآموزی ثبت نام تصویب یک ارزیابی مهارت های انجام شده در یک محل آودا آکادمی سالن با یک مربی سرب مشتریان ... [-]
کانادا تورنتو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kensington and Chelsea College

مبتدیان برش و پایان - زنانه مو: همیشه می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به موهای؟ این دوره کوتاه بسیار عملی است و به شما مهارت های اساسی مورد نیاز برای کاهش و سبک خانم مو ... [+]

بخش آرایشگاه در کالج کنزینگتون و چلسی شهرت دارد یک محیط دوستانه و حمایت است که در آن دانش آموزان ما مطالعه NVQ سطح 1، 2 و 3 دوره آرایش مو.

تمام دوره های آرایش مو ما را در سالن مجهز که در آن شما می توانید مهارت های آرایش مو و روش های مشتری در یک محیط حرفه ای یاد بگیرند.

ما میزان موفقیت بسیار عالی و سابقه اشتغال قابل توجه برای دانش آموزان گذشته ما است. ما لذت بردن از ارتباط قوی با صنعت آرایش مو، با فرصت های زیادی برای دادن کار ما فراهم. پذیرش بر روی دوره های آرایش مو آموزش و پرورش علاوه بر این ما این است که مصاحبه های فردی، به طوری که ما می توانیم یک برنامه مطالعه شخصی در نظر گرفتن مهارت های موجود خود را و زمان در دسترس به مطالعه ساخت. هدف ما به عنوان انعطاف پذیر که ممکن است برای رفع نیازهای فردی دانش آموزان.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
8 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Beauty Schools Of America

متخصص کامل با برنامه مدیریت سالن ترکیبی از دو رشته به تجهیز دانشجویان به دانش، مهارت و نگرش به کار در طیف گسترده ای از ظرفیت در سراسر صنعت زیبایی و سلامت. دانش آموزان توس ... [+]

(ارائه شده در دانشگاه هیالیا، میامی، حیاط و ساحل جنوبی)

برنامه هدف

آماده سازی دانش آموزان برای پاسخگویی به ایالت فلوریدا مورد نیاز موظف به تبدیل شدن به یک مجوز متخصص کامل.

ساعت ساعت: 900

شرح برنامه

متخصص کامل با برنامه مدیریت سالن ترکیبی از دو رشته به تجهیز دانشجویان به دانش، مهارت و نگرش به کار در طیف گسترده ای از ظرفیت در سراسر صنعت زیبایی و سلامت. دانش آموزان توسعه مهارت در مراقبت از پوست، آرایش، تکنولوژی ناخن و مشاوره مشتری. آموزش بیشتر شامل جنبه های حرفه ای و مدیریت کسب و کار.... [-]

آمریکا ساحل میامی میامی هیله خانه ساحل شمالی میامی دریاچه پارک  + 3 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
900 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی