close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ دوره آموزشی را مشاوره خرید شخصی

آیا شما به طور غریزی می دانند که آیتم های کمد لباس ترین چاپلوس را به دوستان خود و اعضای خانواده هستند؟ اگر چنین است، آموزش های مناسب می توانند به شما کمک کند این مهارت ذاتی به زندگی حرفه ای هیجان انگیز در صنعت مد به عنوان ی… اطلاعات بیشتر

آیا شما به طور غریزی می دانند که آیتم های کمد لباس ترین چاپلوس را به دوستان خود و اعضای خانواده هستند؟ اگر چنین است، آموزش های مناسب می توانند به شما کمک کند این مهارت ذاتی به زندگی حرفه ای هیجان انگیز در صنعت مد به عنوان یک خریدار شخصی ترجمه.

خرید شخصی چیست؟

خریداران شخصی مشتریان شخصی مشاوره کمد لباس بر اساس تعدادی از عوامل، از جمله نوع بدن، پوست، سن، نیازهای، پروتکل های اجتماعی و سبک زندگی به طور کلی.

مزایای مصرف یک دوره در خرید شخصی چیست؟

خریدار شخصی آموزش نظری و عملی دریافت در بهینه سازی زمان یک مشتری توسط ارزیابی بهترین انتخاب کمد لباس خود را. دوره جامع شامل همه چیز، از مشاوره تصویر را به مدیریت بودجه.علاوه بر این، برنامه درسی را پوشش می دهد فروشگاه های پوشاک، لوازم جانبی، لوازم آرایشی، اشیاء، در دسترس بودن محصول و سایر خدمات مربوط به زیبایی شناسی شخصی و مد.

چقدر هزینه را به یک دوره در خرید شخصی؟

شهریه دوره های خرید شخصی بر محل و موسسه متفاوت است.

چه نوع بهبود زندگی حرفه ای می تواند به شما با یک دوره در خرید شخصی انتظار؟

دانش آموزان خرید شخصی برای مشاغل حرفه ای در تعدادی از مناطق آماده، از جمله برای فروشگاه، بوتیک ها و هتل ها و همچنین مشتریان خصوصی. علاوه بر این، بسیاری از خریداران شخصی همچنین ارائه خدمات مشاوره ای مستقل در آخرین سبک و روند.

چرا دوره آنلاین در خرید شخصی؟

اگر شما علاقه مند در زمینه خرید شخصی، دوره های آنلاین ارائه وسعت و عمق از فرصت برای یادگیری است که می تواند سفارشی به مناسب برنامه خاص خود را.

از کجا به گذراندن دوره در خرید شخصی؟

از دوره های آنلاین به موسسات مد، گزینه های بسیاری برای دانش آموزان خرید شخصی در سراسر جهان وجود دارد. در حالی که خرید شخصی در ایالات متحده سرچشمه، امروز محبوب در اروپا و دیگر مناطق جهان است.

چگونه به درخواست برای یک دوره در خرید شخصی؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Uptodate Fashion Academy
میلان, ایتالیا

خریدار شخصی یک چهره است که در ایالات متحده آمریکا در دهه نود چند سال بعد در شهرستانها اصلی ایتالیایی، از مد افتاده بود برقرار شد به خصوص در میلان است. ... +

خریدار شخصی یک چهره است که در ایالات متحده آمریکا در دهه نود چند سال بعد در شهرستانها اصلی ایتالیایی، از مد افتاده بود برقرار شد به خصوص در میلان است. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی