$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ دوره آموزشی را مطالعات اسلامی

دوره ها دانش آموزانی هستند که دانش خود را در یک حوزه خاص می توانند بدست آورند. در بعضی موارد، چند ماه طول می کشد تا تکمیل شود، اما بسته به برنامه دوره، می توان چندین سال طول کشید. دوره های مطالعات اسلامی چیست؟ این دوره ها ب… اطلاعات بیشتر

دوره ها دانش آموزانی هستند که دانش خود را در یک حوزه خاص می توانند بدست آورند. در بعضی موارد، چند ماه طول می کشد تا تکمیل شود، اما بسته به برنامه دوره، می توان چندین سال طول کشید.

دوره های مطالعات اسلامی چیست؟ این دوره ها به فرهنگ و سنت های مسلمانان سراسر جهان فرا می رسد. کارآموزی ممکن است بر طیف وسیعی از رشته ها، از جمله تاریخ، انسان شناسی، دین و ادبیات عربی، تکیه کند. دانش آموزان ممکن است به شیوه های مختلفی معرفی شوند که اسلام بر رویدادهای جهان از گذشته تا حال تأثیر داشته است. موضوعات درس می تواند شامل موضوعاتی مانند جنسیت، جنسیت، تشکیل اسلام، درگیری اسرائیل و فلسطین، مدرن خاورمیانه، فرهنگ خاورمیانه و زبان عربی باشد. بعضی از برنامه ها فرصتی برای دانش آموزان برای تحصیل در خارج از کشور در یک کشور اکثریت مسلمان را ارائه می دهند.

دانش آموزانی که دوره های تحصیلی اسلامی را تکمیل می کنند، اغلب مهارت هایی را در حوزه های تحقیق و تفکر انتقادی، که می توانند به زمینه های مختلف حرفه ای تبدیل شوند، پرورش دهند. مهارت های نوشتن قوی نیز به دانش آموزان کمک می کنند تا در هر جنبه ای از زندگی خود بیان کنند.

هزینه ثبت نام برای دوره ها به همان اندازه موسساتی است که آنها را ارائه می دهند. بهترین روش برای دانش آموزان می تواند دانست که هزینه های دوره چه زمانی است که با مدرسه هایی که اهداف آموزشی خود را در بر می گیرند تماس بگیرند.

محدوده حرفه ای در دسترس دانشجویانی که دوره های تحصیلی اسلامی را کامل می کنند گسترده است. مسیرهای شغلی افراد بستگی زیادی به تجربیات و منافع آنها دارد. کارفرمایان مهم شامل کسب و کارهای دولتی و تجاری هستند. برای کارکنان شغلی در این زمینه، کار اشتغال در مدیریت، امور مالی، آموزش و پرورش و رسانه ها، غیر معمول نیست. نوع اشخاصی که دنبال می کنند عبارتند از: بیمه نامه، مترجم، دستیار بازاریابی، دیپلمات، محقق یا روزنامه نگار.

در سطح کلان مدارس، گزینه های مختلفی برای پذیرش دوره های مطالعات اسلامی ارائه می دهند. با دوره های آنلاین، دانش آموزان می توانند مطالعات خود را به شیوه ای متناسب با شیوه زندگی خود تکمیل کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Finéopolis Institute
کازابلانکا, مراکش +2 بیشتر

در آموزش - مالی اجتماعی اسلامی (زکات و واقف) ، شما زکات ، ستون سوم اسلام را مطالعه خواهید کرد. دسته بندی کالاهای مشمول زکات و دسته بندی ذینفعان واجد شرایط زکات ؛ خدمات زکات؛ ت ... +

در آموزش - مالی اجتماعی اسلامی (زکات و واقف) ، شما زکات ، ستون سوم اسلام را مطالعه خواهید کرد. دسته بندی کالاهای مشمول زکات و دسته بندی ذینفعان واجد شرایط زکات ؛ خدمات زکات؛ تجارب بین المللی در سازماندهی زکات؛ وقف ، مفاهیم و الگوها ؛ تأسیس و مدیریت وقف ها ؛ حکومت نهادهای واقف؛ مفاهیم جدید وقف. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
پاره وقت
فرانسوی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین