$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی 4‏ دوره آموزشی را مطالعات اسپانیا

البته یک کلاس در سطح کالج است که گامی برای افزایش درجه است. همچنین برای حرفه ای ها در حال حاضر که می خواهند برای افزایش دانش خود در زمینه شغلی خود طراحی شده است. دانش آموزانی که علاقه مند در امریکا لاتین هستند ممکن است بخوا… اطلاعات بیشتر

البته یک کلاس در سطح کالج است که گامی برای افزایش درجه است. همچنین برای حرفه ای ها در حال حاضر که می خواهند برای افزایش دانش خود در زمینه شغلی خود طراحی شده است. دانش آموزانی که علاقه مند در امریکا لاتین هستند ممکن است بخواهید برای کشف دوره های مختلف در مطالعات اسپانیایی.

شما ممکن است تعجب، چه یک دوره در مطالعات اسپانیایی است؟ این کلاس دانش آموزان به سیاست، فرهنگ و تاریخ امریکا لاتین معرفی. از آنجا که برنامه از مدرسه به مدرسه متفاوت است، دانش آموزان می توانند در دوره های که مطابقت سطح علاقه خود را انتخاب کنید. کلاس ممکن است فرهنگ و جامعه شناسی، انسان شناسی، ادبیات، سیاست، روابط و زبان بین المللی باشد.

ارائه دانش عمیق از امریکا لاتین، البته در مطالعات اسپانیایی دانش آموزان با تعدادی از مسائل سیاسی و فرهنگی کمک خواهد کرد. این یک کلاس خوب برای کسانی که می خواهند به سفر و کار در بخش های مختلف جهان است، و که می خواهند به کار با انواع مردم است.

دوره های آموزشی در مطالعات اسپانیایی را می توان در دانشگاه در سراسر جهان، که باعث می شود که هزینه های به طور گسترده ای متفاوت گرفته شده است. توصیه می شود که شما تحقیق تعدادی از مدارس مختلف و سپس آهولد از آنها را به طور مستقیم دریافت برای پیدا کردن آنچه که انتظار مالی.

با توجه دوره های متعدد در مطالعات اسپانیایی می تواند به یک حرفه ای در دانشگاه ها، کسب و کار و یا سیاست منجر شود. در حال قادر به چند زبان صحبت می کنند و درک فرهنگ های کشورهای مختلف می گشاید انواع فرصت ها در سراسر جهان. مثالها عبارتند از آموزش، ترجمه، افسر امور فرهنگی، واردات / مشاور صادرات، فرد کسب و کار بین المللی و روابط بین المللی حرفه ای است.

فرصت های زیادی، هر دو در فرد و آنلاین، به گذراندن دوره های مطالعات اسپانیایی وجود دارد. آیا شما به دنبال برای حضور در مدرسه پاره وقت و یا تمام وقت، از آن آسان است برای کشف آنچه در دسترس از طریق پایگاه داده گسترده ما است.شروع به تحقیق در حال حاضر و جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
IES Abroad
گرانادا, اسپانیا

بسیاری از مسافرانی که از گرانادا بازدید می کنند ، اصرار دارند که این شهر در تمام اسپانیا شهر دیدنی است. گرانادا با داشتن یکی از واضح ترین پنجره ها به همزیستی تاریخی بی نظیر اس ... +

بسیاری از مسافرانی که از گرانادا بازدید می کنند ، اصرار دارند که این شهر در تمام اسپانیا شهر دیدنی است. گرانادا با داشتن یکی از واضح ترین پنجره ها به همزیستی تاریخی بی نظیر اسلام ، مسیحیت و یهودیت اسپانیا ، شهر جوانی است و دارای زندگی پر جنب و جوش دانشجویی است که ملاقات با دوستان جدید را حتی ساده تر می کند - گرانادا منتظر است! -
دوره های آموزشی
تمام وقت
انگلیسی, اسپانیایی
پردیس دانشگاهی
 

University of Veracruz - Universidad Veracruzana
Heroica Veracruz, مکزیک

شش سطح اسپانیایی را ارائه می دهد.

شش سطح اسپانیایی را ارائه می دهد. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
2 - 6 هفته
انگلیسی, اسپانیایی
پردیس دانشگاهی