Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 24 دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در مطالعات تئاتر 2024

24 دوره آموزشی برنامه ها که در مطالعات تئاتر 2024

بررسی اجمالی

ایده آل برای افراد با علاقه شدیدی را در هنر تئاتر و یا عملکرد، دوره های تئاتر به رشته تئاتر در یک برنامه کارشناسی و یا کارشناسی ارشد محدود نمی شود. بسیاری از دوره های تئاتر در دسترس بازگشت دانش آموزان با علاقه شخصی یا حرفه ای، برای آنها مدارک دانشگاهی اضافی در تئاتر می تواند زندگی حرفه ای خود بهره مند شوند. علاوه بر برنامه های کاربردی حرفه ای مستقیم از درس های آموخته شده در دوره های تئاتر، به بازیگری، طراحی مجموعه، روشنایی، فیلمنامه نویسی و طراحی تولید، همچنین برنامه های کاربردی بتن تقریبا در هر بخش کسب و کار برای درس در ارتباط، زبان بدن، تفکر خلاق و طراحی وجود دارد.

دوره های تئاتر برای هر نقطه از چند روز تا یک ترم یا بیشتر طول بکشد، آنها را به طیف بسیار گسترده ای از دانش آموزان آینده نگر مناسب. ارائه شده در یک زمان تمام وقت یا پاره اساس زمان، دوره های تئاتر موجود در دانشگاه ها در چند کشور مختلف در سراسر جهان هستند.دوره های تئاتر اغلب در جنبه های خاصی از نظم و انضباط، تمرکز، مانند طراحی تولید، عملکرد، طراحی صحنه و لباس و بیشتر. اطلاعات بیشتر را می توان در مورد هر دوره تئاتر خاص با تماس با دانشگاه با استفاده از یک فرم وب سریع و آسان بر روی صفحه اطلاعات درخواست شده است.

اگر شما می توانید حرفه ای و یا شخصا از دوره های تئاتر در دانشگاه های معتبر یا موسسه علمی بهره مند شوند، و سپس پایین و خواندن بیشتر در مورد فرصت های موجود به شما، امروز!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • هنر های نمایشی
  • مطالعات تئاتر
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (24)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه