$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ دوره آموزشی را مطالعات روسیه

البته طراحی شده است را به شما معرفی دانش آموزان به یک منطقه خاص از مطالعه. این نیز توسط حرفه ای ها که می خواهند به توسعه بیشتر دانش در این زمینه خود گرفته شده است. دانش آموزانی که در مورد روسیه کنجکاو هستند ممکن است بخواهید… اطلاعات بیشتر

البته طراحی شده است را به شما معرفی دانش آموزان به یک منطقه خاص از مطالعه. این نیز توسط حرفه ای ها که می خواهند به توسعه بیشتر دانش در این زمینه خود گرفته شده است. دانش آموزانی که در مورد روسیه کنجکاو هستند ممکن است بخواهید به یک دوره در مطالعات روسیه.

البته در مطالعات روسیه چیست؟ این کلاس در تاریخ و فرهنگ روسیه، و همچنین موقعیت سیاسی خود را با بقیه جهان متمرکز است. اگر چه هر برنامه متفاوت است، نمونه هایی از مباحث کلاس شامل سیاست روسیه خارجی، صدای اسلام در روسیه، جمعیت شناسی، سیستم آموزش و پرورش در روسیه، سنت ها و آداب و رسوم، سیاست های منطقه ای و صنعت، اقتصاد، و محیط زیست است. با توجه به این دوره، می توان آن را برای چند روز یا چند ماه طول بکشد، و می تواند در سراسر جهان گرفته شده است.

مصرف یک دوره در مطالعات روسیه به نفع دانش آموزان در یادگیری در مورد فرهنگ های مختلف آنها را در موقعیت های گوناگون مهربان تر.مصرف یک دوره در روسیه خود و یا در محل های بین المللی نیز آنها را کمک می کند تا زنده و ارتباط با مردم از سراسر جهان است.

هزینه مصرف یک دوره مطالعات روسیه می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت است. از آنجا که دوره های در سطح بین المللی ارائه شده، محل، مدت زمان برنامه، و شرایط خاص تمام تعهدات مالی تاثیر می گذارد. تماس با مدرسه به طور مستقیم برای پیدا کردن آنچه مورد نیاز است.

البته در مطالعات روسیه دانش آموزان برای مقابله با مسائلی که به تعاملات روسیه مربوط در زمینه های مختلف مانند کسب و کار، اقتصاد، علوم، دولت، آموزش و پرورش و کار اجتماعی آماده می شود. این می تواند به یک حرفه ای در پزشکی، حقوق، علوم سیاسی، اجرای قانون، اقتصاد بین المللی و تئوری موسیقی منجر شود. دانش آموزان ممکن است برای ادامه تحصیل خود و کسب درجه کارشناسی ارشد را انتخاب کنید.

برای کسانی که علاقه مند به یادگیری در مورد مطالعات روسیه، درخواست یک دوره آنلاین است بسیار آسان است.شما می توانید شروع به سمت راست دور و جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
سن پترزبورگ, روسیه

بیایید ، یکی از زیباترین شهرهای روسیه در زمستان را یاد بگیرید و اکتشاف کنید: زندگی فرهنگی و اجتماعی مهیج ، محیط زیبا و حومه شهر. سن پترزبورگ یك كیهان مسیحی سرگرم كننده و دارای ... +

بیایید ، یکی از زیباترین شهرهای روسیه در زمستان را یاد بگیرید و اکتشاف کنید: زندگی فرهنگی و اجتماعی مهیج ، محیط زیبا و حومه شهر. سن پترزبورگ یك كیهان مسیحی سرگرم كننده و دارای سهم فرهنگی زیادی است. -
دوره های آموزشی
تمام وقت
انگلیسی
17 ژانویه 2023
19 دسامبر 2022
آنلاین