Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 36 دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در مطالعات معماری 2023/2024

36 دوره آموزشی برنامه ها که در مطالعات معماری 2023/2024

بررسی اجمالی

معماری یک مفهوم است که اکثر مردم با آن آشنا هستند، حتی اگر آنها همه چیز را که می رود به طراحی یک ساختمان یا ساختار درک نمی کنند. به منظور تبدیل شدن به یک معمار، دانش آموزان باید کلاس های کامل، مدرک، و گواهی می شوند.

اگر شما تعجب کنید که چگونه حرفه ای در این زمینه قبل و بعد از فارغ التحصیلی تکمیل تحصیلات خود را، شما باید درخواست، "یک دوره در معماری چیست؟" پاسخ ساده است البته راه های تخصصی برای دانشجویان برای گرفتن آموزش لازم است باشد. دوره های معماری احتمالی عبارتند از معماری پایدار، توسعه املاک و مستغلات، کارگاه محتوی قطعات کوتاه ادبی رسم، و طراحی داخلی. این کلاس ها به منظور تکمیل دانش آموزی که در حال حاضر دارای یک پایه قوی در اصول.

این کمک بزرگی است برای حتی معماران به خوبی تثبیت به دنبال درسی اضافی، حتی پس از تبدیل شدن به درگیر با یک شرکت طراحی.دوره های تیز خلاقیت خود و طبیعت مبتکر در حالی که همچنین اجازه می دهد دانش آموزان به دنبال موضوعات جدید در بالای بازار رقابتی باقی بماند.

اگر یک دوره معماری بخشی از یک درجه چهار سال است، هزینه ممکن است کاهش می یابد. با این حال، دوره های انفرادی ممکن است هزینه بیشتر یا کمتر، بسته به جایی که دانش آموز ثبت نام.

مصرف یک دوره واحد نمی معمار را، با این حال این کلاس ها هنوز هم به فرایند یادگیری به عنوان یک کل حیاتی است. چنین دوره اجازه می دهد طراحان به خوبی تثبیت به برآورده کردن انتظارات کارفرمای فعلی خود و یا ارائه اهرم که فرد نیاز به مذاکره حقوق و دستمزد بالاتر. دوره های سمت راست نیز اجازه می دهد جویندگان کار برای پیدا کردن موقعیت است که متناسب با خواسته های خود.

شاید راحت ترین مورد دوره های فردی ظرفیت تا از راه دور از طریق فرصت های یادگیری آنلاین تکمیل شود.ترکیب در دانشگاه و کلاس های مبتنی بر کامپیوتر به مناسب برنامه خود را دریافت و آموزش و پرورش اضافی شما نیاز دارید. این که آیا شما به دنبال یک درجه چهار ساله و یا می خواهید به استخوان تا در مفاهیم معماری معاصر جالب، شما می توانید ترم است که ایده آل برای شما به صورت آنلاین پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • مطالعات معماری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات معماری (36)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط