Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 50 دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در مطالعات پایدار 2023

50 دوره آموزشی برنامه ها که در مطالعات پایدار 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که مایل به تغییر تمرکز آموزش و پرورش خود هستند، ممکن است برخی از دوره ها را برای بازگشت به مسیر انتخاب کنند. دوره ای نیز برای کسانی که در حال حاضر کار می کنند مفید است و می خواهند مهارت های خود را به منظور بهبود چشم انداز حرفه های آینده خود گسترش دهند.

دوره های مطالعات پایداری چه هستند؟ اینها برای دانش آموزانی طراحی شده است که درباره محیط زیست توجه دارند و می خواهند در راه حل های مدیریت پایداری دخالت داشته باشند. هر برنامه در دوره های آموزشی و تمرکز خود متفاوت است و بعضی از آنها یک رویکرد کلی تر دارند، در حالی که دیگران موضوعات خاصی را دنبال می کنند. نمونه هایی از موضوعات عبارتند از: مدیریت انرژی در ساختمان ها، شدت انرژی تولید مواد غذایی، فن آوری های حمل و نقل جدید، سیستم های انرژی تجدید پذیر و امنیت انرژی. زمینه های متمرکز موضوعی ممکن است پایدار مدیریت زنجیره تامین، انتشار گازهای گلخانه ای، اقتصاد محیط زیست و سم شناسی محیط زیست باشد.

دانش آموزان با استفاده از این دوره ها تعدادی از مهارت های مفید را توسعه می دهند. بعضی از نمونه هایی از توانایی هایی که ممکن است به گزینه های شغلی پیشرفته منجر شوند عبارتند از: حل مسئله، تفکر انتقادی و مهارت های ارتباطی موثر و حرفهای.

دانش آموزانی که از داشتن تحصیلات عالی اجتناب می کنند، زیرا فکر می کنند هزینه آن بیش از حد است، ممکن است در هنگام نگاه کردن به دوره ها متفاوت فکر کنند. بسیاری از آنها در کوتاه مدت هستند که باعث می شود آنها مقرون به صرفه تر باشند و معمولا به صورت نیمه وقت یا آنلاین در نظر گرفته می شوند، در حالی که می توانند در مدرسه به زندگی خود ادامه دهند.

شغل در زمینه پایداری در علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم زیستی یافت می شود. مسیرهای شغلی واقعی می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد، اما به نوعی شغل ها، مسئولیت اجتماعی، حفاظت از محیط زیست و سودآوری را ارتقا می دهند. عناوین خاص ممکن است شامل مهندس عمران، مدیر تولید صنعتی، دانشمند اتمسفری و فضایی، مدیر ارشد پایداری، تکنسین ورود اطلاعات، هماهنگ کننده همکاری، مدیر سیاست زیست محیطی، مدیر منابع طبیعی و پژوهشگر توسعه بین المللی باشد.

در اینجا برای دوره های پایداری آنلاین، محلی و بین المللی کاوش کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • مطالعات پایدار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (50)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه