Filter
دوره های آموزشی
مکزیک Nuevo Leon Nuevo Leon نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید دوره های تحصیلی را مطالعات پایدار 2019/2020‏ سیدنی و مکزیک

البته مطالعه از یک موضوع خاص در یک موضوع گسترده تر است و پایه و اساس یک مدرک است. البته نمونه شامل سخنرانی ها، ارزیابی و آموزش.

به لحاظ تعریف، توسعه پایدار فرایندی است که می توان آن را با مطلوب های اجتماعی- زیست محیطی معینی ترسیم نمود. به عبارت دیگر، توسعه پایدار اغلب با اهداف زیست محیطی مرتبط است تا این اطمینان حاصل گردد که منابع به شکلی مقرون به صرفه و موثر مورد استفاده قرار می گیرند تا از هدر رفتن و تخریب آنها پرهیز شود.

مکزیک، رسما به مکزیک ایالات متحده، جمهوری قانون اساسی فدرال در شمال امریکا است. کار ممکن است ویزای کار، دشوار است برای گرفتن است که اگر شما فقط می خواهم به مستقل برای یک زمان کوتاه نیاز دارد. بسیاری از دانشگاه دولتی در شهرستانها شهردار (مرکز ایالت) دارای دوره های کوتاه مدت در تاریخ، خوری و فرهنگی افراد، بسیاری از آنها تقریبا رایگان.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را مطالعات پایدار سیدنی و مکزیک 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات پایدار, Nuevo Leon

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

هدف از این برنامه بدست آوردن دانش اساسی در مورد الزامات قانونی قابل اجرا در مدیریت ضایعات و دست زدن به موارد عملی است. ... [+]

هدف

بدست آوردن دانش پایه در مورد الزامات قانونی قابل اجرا در مدیریت و مدیریت ضایعات از طریق موارد عملی.

مزایای این برنامهشما حل مشکل را شناسایی خواهید کرد.شما اهمیت انطباق با الزامات قانونی را می شناسید.شما دانش را بدست می آورید که به شما در مدیریت و مدیریت زباله در شرکت شما کمک می کند با توجه به مقررات فعلی.محتوای برنامه

سمینار مدیریت و مدیریت زباله و مدیریت ویژه شامل یک ماژول است که مجموعا 40 ساعت مطالعه است.... [-]

مکزیک Monterrey
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
40 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی