ACADEMICDOREH.COM

‏ ملاحظه کنید 21‏ دوره آموزشی را مطالعات پایدار

دانش آموزانی که مایل به تغییر تمرکز آموزش و پرورش خود هستند، ممکن است برخی از دوره ها را برای بازگشت به مسیر انتخاب کنند. دوره ای نیز برای کسانی که در حال حاضر کار می کنند مفید است و می خواهند مهارت های خود را به منظور بهبود چشم انداز حرفه های آینده خود گسترش دهند.

دوره های مطالعات پایداری چه هستند؟ اینها برای دانش آموزانی طراحی شده است که درباره محیط زیست توجه دارند و می خواهند در راه حل های مدیریت پایداری دخالت داشته باشند. هر برنامه در دوره های آموزشی و تمرکز خود متفاوت است و بعضی از آنها یک رویکرد کلی تر دارند، در حالی که دیگران موضوعات خاصی را دنبال می کنند. نمونه هایی از موضوعات عبارتند از: مدیریت انرژی در ساختمان ها، شدت انرژی تولید مواد غذایی، فن آوری های حمل و نقل جدید، سیستم های انرژی تجدید پذیر و امنیت انرژی. زمینه های متمرکز موضوعی ممکن است پایدار مدیریت زنجیره تامین، انتشار گازهای گلخانه ای، اقتصاد محیط زیست و سم شناسی محیط زیست باشد.

دانش آموزان با استفاده از این دوره ها تعدادی از مهارت های مفید را توسعه می دهند. بعضی از نمونه هایی از توانایی هایی که ممکن است به گزینه های شغلی پیشرفته منجر شوند عبارتند از: حل مسئله، تفکر انتقادی و مهارت های ارتباطی موثر و حرفهای.

دانش آموزانی که از داشتن تحصیلات عالی اجتناب می کنند، زیرا فکر می کنند هزینه آن بیش از حد است، ممکن است در هنگام نگاه کردن به دوره ها متفاوت فکر کنند. بسیاری از آنها در کوتاه مدت هستند که باعث می شود آنها مقرون به صرفه تر باشند و معمولا به صورت نیمه وقت یا آنلاین در نظر گرفته می شوند، در حالی که می توانند در مدرسه به زندگی خود ادامه دهند.

شغل در زمینه پایداری در علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم زیستی یافت می شود. مسیرهای شغلی واقعی می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد، اما به نوعی شغل ها، مسئولیت اجتماعی، حفاظت از محیط زیست و سودآوری را ارتقا می دهند. عناوین خاص ممکن است شامل مهندس عمران، مدیر تولید صنعتی، دانشمند اتمسفری و فضایی، مدیر ارشد پایداری، تکنسین ورود اطلاعات، هماهنگ کننده همکاری، مدیر سیاست زیست محیطی، مدیر منابع طبیعی و پژوهشگر توسعه بین المللی باشد.

در اینجا برای دوره های پایداری آنلاین، محلی و بین المللی کاوش کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

21نتایج درمطالعات پایدار Filter

رهبری پایدار، 100 راه حل برای دوره جهانی

European Summer School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 روز درخواست اطلاعات جمهوری چک Prague

در این دوره، شما یاد خواهید گرفت که چه چیزی برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر یک تیم یا یک شرکت باشد. شما نحوه موثر ارتباطات و انگیزه های هم تیمی های خود، نحوه مدیریت پروژه ها و انجام کارهای دیگران را خواهید آموخت.

جزایر گالاپاگوس ژانویه دوره - اکوسیستم دریایی

IES Abroad
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 هفته درخواست اطلاعات اکوادور Puerto Baquerizo Moreno

هیچ جایی در جهان مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله در حدود 600 مایل در ساحل اکوادور واقع شده و به برخی از گونه های نادر ترین سیاره زندگی می کنند و جایی است که چارلز داروین اولین تئوری انتخاب طبیعی خود را فرموله کرد.

دوره آنلاین: برنامه ریزی سازگار برای زیرساخت ها و مدیریت آب

TU Delft Open & Online Education
آنلاین پاره وقت 6 هفته درخواست اطلاعات هلند Netherlands Online

یادگیری مهارت ها و ابزار مورد نیاز برای تحلیل عدم اطمینان عمیق، پیش بینی تغییر و طراحی سازگاری Pathways برای مداخلات بزرگ و بلند مدت در زیرساخت ها و سیستم های مدیریت آب.

خوب - کسب و کار، پایداری

IES Abroad
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 ترم ها درخواست اطلاعات فرانسه Nice

لذت بردن از آنچه که ساحل در حال ارائه است در حالی که مطالعه موضوعات مربوط به ساحل دریای مدیترانه، مانند پاکسازی و مهاجرت، بهبود مهارت های زبان خود (بدون تجربه مورد نیاز)، و یادگیری در مورد کسب و کار با دیگر دانشجویان بین المللی لذت ببرید.

فرایبورگ - مطالعات محیطی

IES Abroad
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 ترم ها درخواست اطلاعات آلمان Freiburg

این برنامه آموزش انگلیسی به شما امکان می دهد موضوعاتی را در مطالعات محیطی، محیط زیست جنگل و پایداری در حالی که در فرایبورگ واقع شده و در نزدیکی جنگل زیبای سیاه و دره رود راین واقع شده است، کشف کنید.

لاغر و البته محیط کار

NIVA Education
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 روز دانمارک Copenhagen

این دوره از ترکیبی از سخنرانی و بحث در نقش چربی، محیط کار و فرآیندهای تولید پایدار در اجرای ناب عملی یا پروژه های تحقیقاتی شرکت کنندگان تشکیل شده است. ادبیات ناب عمومی خواهد شد به شرکت کنندگان قبل از دوره توزیع شده است.

یک دوره مطالعات زیست محیطی در سطح

UK Open College
آنلاین پاره وقت 700 ساعت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

مشخصات مطالعات زیست محیطی دانش آموزان را قادر می سازد به دست آوردن بینش به محیط زیست، و فرآیندهای علمی است که کنترل و آن را تحت تاثیر قرار دهد.

مقدمه دوره طراحی برای پایداری

Gaia Education
آنلاین پاره وقت 12 - 15 ساعت زمان ثبت نام باز است بریتانیا Forres کانادا Shawnigan Lake تایلند Prachuap Khiri Khan برزیل Rio de Janeiro + {تعداد} بیشتر

کارشناسان جهانی برای تقویت بشریت به سوی پایداری توصیه می کنند که ما باید همه چیز را از خانه هایمان به مواد غذایی، انرژی، حمل و نقل و سیستم های اقتصادی دوباره طراحی کنیم. این تحول باید در یک مقیاس بزرگ اتفاق بیفتد و مردم، سیاره و معیشت را در نظر بگیرد تا تعادل کلی را به دست بیاورد، همانطور که ما قاطعانه تلاش می کنیم تا انسانی را در زمین بازسازی کنیم.

انرژی های تجدید پذیر برای دوره آنلاین توسعه پایدار

Gaia Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 8 هفته آگوست 2020 بریتانیا Forres کانادا Shawnigan Lake تایلند Prachuap Khiri Khan برزیل Rio de Janeiro + {تعداد} بیشتر

این برنامه آنلاین، یک مرور کلی از انرژی های تجدید پذیر را به عنوان ابزاری برای توسعه پایدار در مقیاس جهانی ارائه می دهد. این مورد را برای چگونگی نشان دادن انرژی های تجدید پذیر به عنوان ضرورت زیست محیطی و فرصت اقتصادی ارائه می دهد.

طراحی برای پایدار آنلاین دوره آنلاین

Gaia Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 8 هفته درخواست اطلاعات بریتانیا Forres کانادا Shawnigan Lake تایلند Prachuap Khiri Khan برزیل Rio de Janeiro + {تعداد} بیشتر

ما باید یاد بگیریم که فرضیات اساسی ما را مورد سوال قرار دهیم و یاد بگیریم از سوالات عمیق تر که به ما کمک می کنند فراتر ببریم و چشم اندازهای چندگانه را در نظر بگیریم، اگر امیدواریم که انسانیت را به سمت آینده ای نامناسب با عقل، پیش بینی و احتیاط هدایت کنیم.

دوره: طراحی دوره های آموزشی پایدار - ابعاد اقتصادی

Gaia Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 8 هفته درخواست اطلاعات بریتانیا Forres کانادا Shawnigan Lake تایلند Prachuap Khiri Khan برزیل Rio de Janeiro + {تعداد} بیشتر

هرگز تا به حال یک زمان بهتر و یک نیاز فوری برای ایجاد یک آینده انعطاف پذیر و مشارکتی وجود نداشته است، با توجه به پارادایم های جایگزین اقتصادی ما. اگر شما احساس می کنید در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید و یا اشتباه می کنید و مایل به باز کردن درب به این امکانات جدید است، پس برنامه یادگیری الکترونیکی ما برای شما است.

طراحی برای دوره آنلاین پایداری - ابعاد زیست محیطی

Gaia Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 8 هفته درخواست اطلاعات بریتانیا Forres کانادا Shawnigan Lake تایلند Prachuap Khiri Khan برزیل Rio de Janeiro + {تعداد} بیشتر

آیا می خواهید بخشی از راه حل باشد، نه بخشی از مشکل؟ آیا می خواهید یاد بگیرید برای ایجاد راه حل های ظریف با دقت به انطباق بیولوژیکی مکان جایگزین کنید؟

طراحی برای دوره آنلاین توسعه پایدار - ابعاد اجتماعی

Gaia Education
آنلاین تمام وقت پاره وقت 8 هفته آگوست 2020 بریتانیا Forres کانادا Shawnigan Lake تایلند Prachuap Khiri Khan برزیل Rio de Janeiro + {تعداد} بیشتر

آیا شما به دنبال آگاه ساختن شیوه های همکاری و هماهنگی زندگی و همکاری با یکدیگر هستید؟ اگر چنین است، چگونه می توانیم برای توسعه گروهی، رهبری، حل مناقشات، تصمیم گیری، خلاقیت، عدالت اجتماعی و ارتباطات طراحی کنیم؟

ایجاد نام تجاری و ارزش از طریق روش های کسب و کار پایدار

University of Washington Foster School of Business
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 روز درخواست اطلاعات آمریکا Seattle کره جنوبی Seoul San Francisco + {تعداد} بیشتر

شما با درک روشنی از اصول کلیدی پایداری خرده فروشی و نیز ابزارهای خاصی برای شروع یک برنامه برای سازمان خود، خواهید فهمید.

دوره طراحی سبز - مدل های اقتصادی جدید

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
پردیس دانشگاهی پاره وقت 75 ساعت درخواست اطلاعات برزیل Rio de Janeiro

هدف این دوره ارائه ابزارهای متدولوژیک و دانش فنی فنی است که پایه ای برای دانش آموزان فراهم می کند تا پروژه ها و خلاقیت های آنها با پیشگام این زمان های جدید سازگاری داشته باشد، پیشنهاد ارزش آن افزایش یابد و تفاوت بین رقبا افزایش یابد.