$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید دوره های آموزشی را مطالعات چین در اروپا 2022‏

دانشگاه ها و کالج تنظیم شرایط پذیرش خود را برای دوره های آموزش عالی، به طوری که آنها به طور گسترده متفاوت است. با توجه به این دوره، دانشجوی کارشناسی ارشد ممکن است قادر به آموزش عالی را دریافت کنید با طیف وسیعی از شرایط. اگر… اطلاعات بیشتر

دانشگاه ها و کالج تنظیم شرایط پذیرش خود را برای دوره های آموزش عالی، به طوری که آنها به طور گسترده متفاوت است. با توجه به این دوره، دانشجوی کارشناسی ارشد ممکن است قادر به آموزش عالی را دریافت کنید با طیف وسیعی از شرایط. اگر شما دوباره 'استفاده برای انجام یک دوره مقدماتی درجه، شما ممکن است دریابید که تجربه کار در نظر کنار هر شرایط شما گرفته شده است. برخی از مؤسسات آموزش عالی و کالج ارائه سال بنیاد به عنوان آماده سازی برای یک رشته خاص. آنها معمولا دان 'نتیجه T در معیارهای جداگانه به عنوان آنها به سادگی شما واجد شرایط برای ورود به رشته خود را. سال بنیاد آرن 'تی در دسترس برای همه رشته، با این حال.

مطالعات چینی یک رشته دانشگاهی بین رشته ای است. دانش آموزان ممکن است بر تاریخ، فرهنگ و اقتصاد چین تمرکز کنند. بسیاری از افرادی که این حوزه تحصیل را دنبال می کنند در دولت، کسب و کار یا رسانه ها کار می کنند.  

پوشا 23 کشور، شمال امریکا قاره پر شده با فرصت های آموزشی است. دانش آموزان این فرصت را به یادگیری زبان های متعدد و توسعه درک درستی از فرهنگ بسیار متفاوت است.

‏ ملاحظه کنید دوره های تحصیلی را مطالعات چین اروپا 2022‏

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
SUNY Confucius Institute for Business
نیویورک, آمریکا

دوره های ما آشنایی فشرده ای با زبان ، فرهنگ و تجارت چینی دارد.

دوره های ما آشنایی فشرده ای با زبان ، فرهنگ و تجارت چینی دارد. -
دوره های آموزشی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی