$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید دوره های تحصیلی را مطالعات چین 2022‏ سیدنی و آمریکا

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود. مطالعات چینی منطقه ای از دانشگاهی است که سیاست، ادبیات و انس… اطلاعات بیشتر

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود.

مطالعات چینی منطقه ای از دانشگاهی است که سیاست، ادبیات و انسان شناسی را ترکیب می کند. موضوعاتی که در این نوع دوره یا برنامه درگیر هستند شامل فرهنگ و تاریخ چین و روابط بین المللی معاصر است. دانش آموزان اغلب یاد می گیرند چگونگی خواندن و ترجمه زبان چینی را یاد بگیرند.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

شهر نیویورک شهرستان با اهمیت زیادی جهانی است و تاثیر مهم در تجارت، امور مالی، رسانه ها، گرافیک، مد، پژوهش، آموزش و پرورش و فن آوری از جهان است. هستند آموزش و پژوهش موسسات متعدد بالاتر در شهرستان به خصوص پزشکی و علوم زندگی وجود دارد.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید از دوره های تحصیلی را مطالعات چین سیدنی از آمریکا 2022‏

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در ایالات متحده آمریکا
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
SUNY Confucius Institute for Business
نیویورک, آمریکا

دوره های ما آشنایی فشرده ای با زبان ، فرهنگ و تجارت چینی دارد.

دوره های ما آشنایی فشرده ای با زبان ، فرهنگ و تجارت چینی دارد. -
دوره های آموزشی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی