ACADEMICDOREH.COM

‏ مروری بر تمامی 2‏ دوره آموزشی را مطالعه محیط زیست

دوره ها معمولا توسط دانش آموزان دنبال توسعه فردی یا تحصیلات اضافی در حوزه انتخابی خود می باشند. دوره ها را می توان در قالب های متنوعی از برنامه های فشرده کوتاه مدت تا دوره های آنلاین که چند ماه طول می کشند، پیدا کنید. دانش آموزان اغلب خود را پس از اتمام دوره ها آمادگی خود را برای پذیرش مسئولیت های پیشرفته تر شغلی پیدا می کنند.

یک دوره در مطالعات محیطی چیست؟ یک دوره آموزشی در این زمینه به طور معمول چندین جنبه از موضوع را شامل موضوعات مختلف مانند علم محیط زیست، مسائل زیست محیطی، حفاظت، اقتصاد زیست محیطی، کشاورزی و عدالت محیط زیست، روزنامه نگاری و قانون می داند. کلاس ها همچنین ممکن است سیاست های دریایی، توسعه منابع طبیعی، محیط زیست سیاسی، آمار زیست محیطی و تجزیه و تحلیل مشکلات، تنوع زیستی و بازارهای انرژی را پوشش دهد. تمرکز هر دوره می تواند از مباحث محلی تا موضوعاتی است که بر کشورهای مختلف و اقتصادها تأثیر می گذارد.

در طول حرفه های خود، دانش آموزان ممکن است راه هایی برای اعمال بسیاری از مهارت های یاد بگیرند که در حین انجام دوره های مطالعات محیطی می توانند پیدا کنند. آنها می توانند یاد بگیرند که نقاط داده های متعدد را برای توسعه موقعیت های استراتژیک در مورد مسائل پیچیده ایجاد کنند. بسیاری نیز مهارت های ارائه و مهارت های استدلال انتقادی را یاد می گیرند.

دوره های مختلف بسته به موضوع مورد نظر متفاوت است، که می تواند هزینه حضور را تحت تأثیر قرار دهد. شیوه ای که در آن محتوا تحویل داده می شود، هزینه های تحصیلی و هزینه ای نیز دارد که بین دانشگاه ها متفاوت است. کلاس های آنلاین اغلب دارای ساختار هزینه های متفاوت نسبت به دوره های ارائه شده در محوطه دانشگاه هستند.

یک دوره مطالعه محیط زیست می تواند به انواع مختلف فرصت های اشتغال منجر شود. بعضی از فارغ التحصیلان موقعیت هایی مانند محقق، متخصص زیست شناسی، مددکار زیست شناسی دریایی، مدیر پروژه محیط زیست، تحلیلگر زمین شناسی، تکنسین حفاظت، مهندس محیط زیست یا مشاور انرژی، را انتخاب می کنند. دانش آموزانی که ترجیح می دهند حرفه ای در خدمات عمومی می توانند به عنوان هماهنگ کننده امور مربوط به محیط زیست، حسابرسان با رعایت اکولوژیک، اجازه دادن به مدیران، بازرسان و تکنسین های ایمنی کار کنند.

دانشگاه ها اغلب دوره های سنتی و کسانی را که به راحتی می توانند به صورت آنلاین از طریق دانشجویان سراسر جهان دسترسی پیدا کنند، ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درمطالعه محیط زیست Filter

جزایر گالاپاگوس ژانویه دوره - اکوسیستم دریایی

IES Abroad
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 هفته درخواست اطلاعات اکوادور Puerto Baquerizo Moreno

هیچ جایی در جهان مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله در حدود 600 مایل در ساحل اکوادور واقع شده و به برخی از گونه های نادر ترین سیاره زندگی می کنند و جایی است که چارلز داروین اولین تئوری انتخاب طبیعی خود را فرموله کرد.

یک دوره مطالعات زیست محیطی در سطح

UK Open College
آنلاین پاره وقت 700 ساعت زمان ثبت نام باز است بریتانیا UK Online

مشخصات مطالعات زیست محیطی دانش آموزان را قادر می سازد به دست آوردن بینش به محیط زیست، و فرآیندهای علمی است که کنترل و آن را تحت تاثیر قرار دهد.