Filter
دوره های آموزشی
آمریکا نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید دوره های تحصیلی را مهمان نوازی در ایالات متحده آمریکا 2019/2020‏

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود.

یادگیری جنبه های مهمان نوازی شرکتی و استراتژی های مدیریتی دو نمونه از نتایج آموزشی دوره های مدیریت مهمان نوازی است. پس از گذراندن دوره های مدیریت مهمان نوازی، فرصت های شغلی مرتبط را می توان در هتل ها، رستوران ها و صنعت گردشگری یافت.  

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

‏ بهترین دوره های تحصیلی را مهمان نوازی در ایالات متحده آمریکا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهمان نوازی, آمریکا

Culinary Tech Center

صنعت مهمان نوازی شامل هتل ها، استراحتگاه ها، رستوران ها، کروز ها، مراکز کنفرانس، پارک های تمیز، باشگاه های خصوصی و بسیاری از تجارت های دیگر در صنعت گردشگری است. ... [+]

بررسی اجمالی

صنعت مهمان نوازی شامل هتل ها، استراحتگاه ها، رستوران ها، کروز ها، مراکز کنفرانس، پارک های تمیز، باشگاه های خصوصی و بسیاری از تجارت های دیگر در صنعت گردشگری است. در این برنامه 600 ساعته، مهارت های ضروری مانند عملیات اداری، مدیریت خانه و مدیریت امکانات و فعالیت های غذایی و آشامیدنی را یاد خواهید گرفت. بیا شروع کنیم!

این برنامه چقدر هزینه خواهد کرد؟ *هزینه تحصیل و تحصیل: 11،960 دلارکتاب و لوازم: 535 دلاراتاق دانشگاه... [-]
آمریکا نیویورک دشت های سفید
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی