Filter
دوره های آموزشی
آمریکا New York White Plains نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ ببینید دوره های آموزشی پاره وقت را مهمان نوازی سیدنی آمریکا 2019/2020‏

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود.

کارآموزی در شرکت های گردشگری، رستوران یا هتل داری ارزشمند است و آموزش های ارائه شده در برنامه های درسی مدیریت مهمان نوازی نیز می تواند تجارب خوبی را به محل کار انتقال دهد. این تجربه موجب می شود تا افراد شاغل در حوزه مهمان نوازی به هنگام درخواست کار پس از دوره آموزش خود از مزیت قابل توجهی برخوردار باشند.  

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

وستچستر حومه مرفه شیکاگو شناخته شده برای امکانات ثانویه و بعد از دبیرستان های آموزشی آن است. شهر به بسیاری از دانشگاه های خصوصی که ارائه هر دو برنامه درجه سال دو و چهار در بسیاری از زمینه ها است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید درباره دوره های آموزشی پاره وقت را مهمان نوازی سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهمان نوازی, White Plains

درجه های تحصیلی
محل
آمریکا
New York
White Plains
نوع تحصیل
سرعت
Culinary Tech Center

صنعت مهمان نوازی شامل هتل ها، استراحتگاه ها، رستوران ها، کروز ها، مراکز کنفرانس، پارک های تمیز، باشگاه های خصوصی و بسیاری از تجارت های دیگر در صنعت گردشگری است. ... [+]

بررسی اجمالی

صنعت مهمان نوازی شامل هتل ها، استراحتگاه ها، رستوران ها، کروز ها، مراکز کنفرانس، پارک های تمیز، باشگاه های خصوصی و بسیاری از تجارت های دیگر در صنعت گردشگری است. در این برنامه 600 ساعته، مهارت های ضروری مانند عملیات اداری، مدیریت خانه و مدیریت امکانات و فعالیت های غذایی و آشامیدنی را یاد خواهید گرفت. بیا شروع کنیم!

این برنامه چقدر هزینه خواهد کرد؟ *هزینه تحصیل و تحصیل: 11،960 دلارکتاب و لوازم: 535 دلاراتاق دانشگاه... [-]
آمریکا New York White Plains
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی