ACADEMICCOURSES

‏ مروری بر تمامی 6‏ دوره آموزشی را هدایت آموزشی

ارائه شده توسط کالج ها، دانشگاه ها و سایر موسسات آموزشی دیگر در سراسر جهان، یک دوره برای افراد 18 سال و بالاتر در دسترس است. دوره ها به طور معمول طول دوره ای را برای تکمیل در نظر می گیرند که در هر کجا از چند روز تا چندین ترم متفاوت است. یک دوره ممکن است برای غنی سازی شخصی یا پیشرفت تحصیلی دنبال شود.

بنابراین، دوره ای در رهبری آموزشی چیست؟ این دوره دانشجویان را برای کمک به معلمان و سایر مدیران در پیشبرد شیوه های تدریس دانش آموزان آماده می کند. افرادی که در این نقش ها هستند با معلمان و والدین همکاری می کنند تا تغییرات مثبت در مدرسه را در قالب ایجاد و اجرای سیاست های جدید و همچنین بهبود سیستم های آموزشی که در حال حاضر در حال انجام است، به کار گیرند. دوره ها اغلب روی روانشناسی، روش های آموزشی، تکنولوژی در مدرسه و نقش آموزش در جامعه تمرکز می کنند. شما ممکن است از دوره هایی که ممکن است مانند GED تمرکز کرده یا تیم های آموزشی را به عنوان عوامل تغییر ایجاد کنید را انتخاب کنید.

افرادی که دوره های آموزشی را هدایت می کنند، نه تنها به صورت حرفه ای بلکه به صورت شخصیتی نیز مهارت دارند، از جمله مهارت های بهبود ارتباطات، توانایی حل مسئله و مدیریت گروهی. کشف راه های جدید برای بهبود مستمر فرآیند یادگیری، به نفع معلمان، دانش آموزان و والدین به طور یکسان است.

هزینه دوره رهبری آموزشی به طور گسترده ای بستگی به مدرسه و طول دوره دارد. این دوره ها اغلب از چند ماه تا یک سال طول می کشد. همیشه توصیه می شود برای دسترسی به هر مدرسه آینده نگر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ثبت نام.

رهبری آموزشی در نقش های رهبری از سطح مدرسه ابتدایی تا سطح دانشگاه کمک خواهد کرد. این دوره به طور معمول به مددکاران مدرسه ای مانند مدرس، سرپرست، دبیر علمی، ریاست اداری یا مدیر ورزشی متکی است. دانش آموزان همچنین می توانند حرفه ای با گروه های غیر انتفاعی برای ایجاد سیاست جدید یا اصلاحات موجود پیدا کنند.

دانشگاه های سراسر جهان دوره های رهبری انعطاف پذیر انعطاف پذیر را ارائه می دهند که یک فشرده سازی برای برنامه های شلوغ هر فرد است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

6نتایج درهدایت آموزشی Filter

Neuroleadership و رویکردهای مفهومی در دوره علوم اعصاب آموزشی - دانشگاه مرکزی کوئینزلند

FutureLearn
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
2 هفته
انگلیسی
آنلاین

کاوش کاربرد عملی تحقیقات علوم اعصاب در آموزش و رهبری.

اطلاعات بیشتر

منجر به تدریس و یادگیری بلند پروازانه

edX
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
6 هفته
انگلیسی
آنلاین

آیا می خواهید به تدریس بلندپروازانه بپردازید و اینکه چگونه همکاری دانش آموزان و معلمان می تواند منجر به یادگیری عمیق تر و پیشرفت مهارت های قرن بیست و یکم شود؟ این دوره با همکا ...

اطلاعات بیشتر

تخصص در ارتباطات آموزشی

Uniminuto
دوره های آموزشی
ژانویه 2021
<
تمام وقت
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

تخصص در ارتباطات آموزشی، تعهدی در ارتقاء فرآیندهای ارتباطی و آموزش برای مدیریت درگیری ها و شهروندی، بر اساس مطالعه و اختصاص اجزاء تعیین کننده نقش ارتباطات و فرایندهای آموزشی د ...

اطلاعات بیشتر

آموزش و پرورش آکادمی رهبری

High Tech High Graduate School Of Education
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

آکادمی رهبری آموزش و پرورش HTH GSE در حال توسعه تیم های آموزشی به عنوان عامل تغییر متمرکز است. این برنامه ترکیبی یک سال می آمیزد چهره به چهره اقامت در بالا با تکنولوژی بالا در ...

اطلاعات بیشتر

کار پشتیبانی در مدارس سطح 2 جایزه (QCF)

UK Open College
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
80 ساعت
انگلیسی
آنلاین

این کار پشتیبانی در مدارس سطح 2 دوره یک مدرک مبتنی بر دانش مناسب برای تمام نقش کارکنان پشتیبانی در مدارس، از جمله کارکنان سایت، مدیران و غیره و همچنین کسانی که به طور مستقیم ب ...

اطلاعات بیشتر

دوره آموزش فناوری آموزش در مدارس - کالج تدریس مجازی

FutureLearn
دوره های آموزشی
<
پاره وقت
<
4 هفته
انگلیسی
آنلاین

برای رهبران مدرسه که در حال ایجاد ، برقراری ارتباط و اجرای استراتژیهای فناوری در محیط آموزش خود هستند ، ضروری است. ...

اطلاعات بیشتر