ACADEMICDOREH.COM

‏ جستجو کنید دوره های تحصیلی آموزش از راه دور را تزئین غذا 2019/2020‏

دوره های تحصیلی حقوق برای افرادی در نظر گرفته شده است که مایل به ارتقای پیشرفت شخصی خود هستند. چه این دوره ها را در کلاس درس حضوری و چه به صورت آنلاین بگذرانید، انواعی از حوزه های تحصیلی تخصصی پیش روی شماست. برخی از این حوزه ها عبارتند از نظریه نظارتی، حقوق تجارت و مالکیت معنوی.

هنر آشپزی یک حوزه تحصیلی است که بر آماده سازی و عرضه غذا متمرکز است. دانشجویانی که در این زمینه تحصیل می نمایند در کنار پخت و پز واقعی غذا، اغلب کلاس هایی را در ارتباط با علوم غذا و تغذیه می گذرانند.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

‏ همین امروز اقدام کنید ، دوره های تحصیلی آموزش از راه دور را تزئین غذا 2019/2020‏

4نتایج درتزئین غذا, آموزش از راه دور Filter

دوره تکنسین در آشپزی و غذا

IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación
پردیس دانشگاهی آنلاین سپتامبر 2020 اسپانیا مادرید

تبدیل شدن به یک متخصص گواهی، تمرین در بهترین شرکت ها و کار بر روی آنچه که دوست دارید

دوره ای در IHK کتچمنیست

Hotelfernschule Poppe+Neumann
آنلاین تمام وقت 24 - 30 ماهها اکتبر 2019 آلمان آلمان آنلاین

Küchenmeister بیش از یک عنوان است. سنتی ترین مقاطع کارشناسی ارشد رشته های پایه برای ورود موفقیت آمیز به سطح مدیریت و مدیریت در صنعت هتل و رستوران، غذا، غذا و همچنین در صنعت، آموزش و بسیاری از مناطق دیگر است.

دوره ای در آشپز / آشپزی IHK

Hotelfernschule Poppe+Neumann
آنلاین تمام وقت 20 ماهها اکتبر 2019 آلمان آلمان آنلاین

به منظور فعال کردن کارگران ماهر و غیر کارآمد برای کسب مدرک حرفه ای واجد شرایط از اتاق بازرگانی و صنایع به عنوان آشپز / آشپزی IHK، مدرسه هتل دپپلپ

البته در تهیه غذا و پخت و پز (البته آشپزی)

International Career Institute
آنلاین تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است بریتانیا لندن

البته غذا و پخت و پز ICI را تبدیل شور و شوق خود را به یک حرفه بسیار انجام! بسیاری از مردم شامل غذا خوردن در فعالیت های منظم خود را که آیا به ارتقای روابط شخصی و یا حرفه ای است.