Filter
دوره های آموزشی
مکزیک Nuevo Leon Monterrey نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید دوره های تحصیلی را پایداری 2019/2020‏ سیدنی از مکزیک

شما معمولا می توانید دوره های آموزش عالی را اگر شما 18 ساله یا مسن تر هستید. تقریبا تمام که وب سایت خود را - آنها به طور منظم در دانشگاه ها، کالج ها و موسسات حرفه ای مانند مدارس هنر و یا کالج کشاورزی تدریس می شود. شما می توانید یک طیف گسترده ای از مهارت دریافت کنید، برای مثال، دیپلم، لیسانس، مدارک تحصیلی پایه و اساس و درجه فوق لیسانس.

مکزیک یکی از کشورهای توریستی محبوب ترین در این سیاره است. در این کشور هر دو مناطق گرمسیری و معتدل دادن دانش آموزان بهترین زمان در اینجا. اگر شما مایل به مطالعه برای دوره خود را در دانشگاه ملی خودمختار مکزیک، از آن خواهد شد زندگی درخشان با سرگرمی های زیادی را در این کشور نیز هست.

مونتری، سومین شهرستان در مکزیک، مرکز آموزشی در شمال مکزیک است. این ستاد از موسسه مونتری فناوری و مطالعات عالی، ITESM است که به عنوان یکی از مهم ترین دانشگاه های مکزیک در نظر گرفته است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید - دوره های تحصیلی را پایداری سیدنی - مکزیک 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درپایداری, Monterrey

درجه های تحصیلی
محل
مکزیک
Nuevo Leon
Monterrey
نوع تحصیل
سرعت
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

هدف از این برنامه بدست آوردن دانش اساسی در مورد الزامات قانونی قابل اجرا در مدیریت ضایعات و دست زدن به موارد عملی است. ... [+]

هدف

بدست آوردن دانش پایه در مورد الزامات قانونی قابل اجرا در مدیریت و مدیریت ضایعات از طریق موارد عملی.

مزایای این برنامهشما حل مشکل را شناسایی خواهید کرد.شما اهمیت انطباق با الزامات قانونی را می شناسید.شما دانش را بدست می آورید که به شما در مدیریت و مدیریت زباله در شرکت شما کمک می کند با توجه به مقررات فعلی.محتوای برنامه

سمینار مدیریت و مدیریت زباله و مدیریت ویژه شامل یک ماژول است که مجموعا 40 ساعت مطالعه است.... [-]

مکزیک Monterrey
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
40 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی