Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18 دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در پخت و پز 2023

18 دوره آموزشی برنامه ها که در پخت و پز 2023

بررسی اجمالی

دوره های آموزشی برای دانش آموزانی که می خواهند مهارت و دانش در مورد یک موضوع خاص را کسب کنند، در دسترس نیستند، اما نمی خواهند برنامه چهار ساله خود را بپذیرند. در مدارس مختلف موجود است، البته ممکن است به مدت چند هفته بسته به حوزه تحصیلی تکمیل شود.

دوره های پخت چیست؟ دانش آموزانی که از کار در آشپزخانه لذت می برند، می خواهند یک دوره پخت و پز را در نظر بگیرند که موضوعات مختلف مربوط به پخت و پز را مورد بحث قرار می دهد. بسته به برنامه، یک دوره پختن ممکن است بر روی کلیات مختلف متمرکز شود یا به یک موضوع خاص وارد شود. تمرکز کلاس ممکن است شامل پخت نان، مبانی اندازه گیری، شکلات، دکوراسیون کیک، طراحی شیرینی و یا برنامه ریزی منو باشد. سایر موضوعات ممکن است عبارتند از: بهداشت، کنترل هزینه، مدیریت نانوایی و تغذیه.

دانش آموزانی که دوره ی پخت خود را می برند، مهارت های سازمان را توسعه می دهند تا بتوانند کار خود را به صورت منظم انجام دهند. آنها همچنین مهارت های حل مسئله ای و تجزیه و تحلیل را دریافت می کنند که ممکن است منجر به افزایش حقوق شود.

طول مدت دوره های پخت و پز می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد، و این یک عامل بزرگ در کل هزینه است. دانش آموزان باید برنامه های بیشتری را در این زمینه تحقیق کنند تا بتوانند آنچه را که به لحاظ زمان و مالی لازم است، بیابند. برای حرفه ای های فعلی، کمک هزینه تحصیلی ممکن است از طریق کارفرمای خود در دسترس باشد.

شغلی که برای دانش آموزانی که دوره ی پخت را طی کرده اند در دسترس است و بسته به تجربه آنها متفاوت است و اگر اعتبارات تحصیلی بیشتری کسب کنند. برخی از عناوین بالقوه شغلی ممکن است عبارتند از نان نان کارگر، غذاخوری، طراح کیک، شکلات، دستیار پخت و آشپزی شیرینی. فرصت های اضافی برای دانش آموزان با پس زمینه کسب و کار یا کارآفرینی وجود دارد. برای آنها، عناوین ممکن است شامل مالک نانوایی، مدیر آشپزخانه، معلم پخت و توسعه دهنده شیرینی باشد.

دانش آموزانی که علاقه مند به یک حرفه حرفه ای پخت و پز می توانند در حال حاضر به دنبال دوره های آموزشی باشند، چه در حال جستجو برای یک برنامه محلی یا بین المللی باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تزئین غذا
  • پخت و پز
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه