ACADEMICCOURSES

‏ تحصیلات دوره ای برتر سیدنی چین 2021‏

دوره های تحصیلی حقوق برای افرادی در نظر گرفته شده است که مایل به ارتقای پیشرفت شخصی خود هستند. چه این دوره ها را در کلاس درس حضوری و چه به صورت آنلاین بگذرانید، انواعی از حوزه های تحصیلی تخصصی پیش روی شماست. برخی از این حوزه ها عبارتند از نظریه نظارتی، حقوق تجارت و مالکیت معنوی.

آموزش و پرورش چین بالاتر برای چند سال به عنوان یکی از بهترین در میان کشورهای آسیایی رای دادند. این کشور دارای بیش از 150 توزیع هر دو دانشگاه دولتی و خصوصی متعلق به در تمام استان از چین است. آموزش عالی پژوهش بر اساس است.

این شهرستان یک مقصد توریستی عمده ای در چین است. این باعث می شود آن را حتی بیشتر جالب برای دانشجویان بین المللی به عنوان آنها می توانند به عنوان لذت ببرید بی بدیل در روند مطالعه نیز هست. آنها می توانند در مدارس مانند کالج Zhuhai به دانشگاه Jinan در، کالج متحده بین المللی و بسیاری دیگر مطالعه.

‏ دوره های تحصیلی سیدنی چین را جستجو کنید 2021‏

نتایج Filter

برنامه آمادگی استاد

NCUK
دوره های آموزشی
اوت 2021
<
تمام وقت
<
10&nbsp;-&nbsp;30 هفته
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

برنامه ای با کیفیت استثنایی طراحی شده برای دانشگاه ها و برای دانشگاه ها دوره های آمادگی کارشناسی ارشد بهترین آمادگی برای موفقیت در دوره تحصیلات تکمیلی انتخاب شده و در حرفه آین ...

اطلاعات بیشتر

چینی به طور کلی (ماندارین)

Sun Yat-Sen University
دوره های آموزشی
<
تمام وقت
چینی ها
پردیس دانشگاهی

دانشکده چینی به عنوان زبان دوم (SCSL)، خورشید دانشگاه یات سن یکی از اولین موسسه به آموزش زبان چینی به عنوان زبان دوم است. از سال 1980s، بیش از 10،000 دانشجو از 100 کشور و منطق ...

اطلاعات بیشتر