Filter
دوره های آموزشی
آفریقای جنوبی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) در آفریقای جنوبی 2019‏

صدها نفر از مدارک حرفه ای شناخته شده ملی و دوره های آموزشی از جهان ارائه دهندگان آموزش منجر وجود دارد. اهداف درس باید به روش های تدریس و علاقه دانش آموز منجر شود.

دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در روش های تدریس از یک زبان خارجی ممکن است بخواهید به مطالعه TESOL. کلاس ممکن است شامل اصول زبان شناسی، فن آوری برای آموزش زبان، ارزیابی زبان، تلفظ آموزش و مسائل فرهنگی است.

کشور واقع به نوک جنوبی آفریقا، آفریقای جنوبی، دارای فرهنگ غنی است که شما هرگز به اندازه کافی از در حالی که تور و یا تحصیل در اینجا خواهد شد. زبان اینجا شامل آفریقایی و انگلیسی و همچنین هلندی. زندگی در محوطه از قریب به اتفاق دانشگاه آفریقای جنوبی، دانشگاه ژوهانسبورگ و یا هر دانشگاه دیگر خواهد بود ذهن دمیدن. شما در تعامل با Bantus اینجا و آب و هوای گرمسیری منطقه خواهد شد عشق.

‏ بهترین دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) در آفریقای جنوبی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درTESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان), آفریقای جنوبی

Bay Language Institute

دوره TEFL ما شامل 120 ساعت آموزش است که برای تهیه معلم آینده EFL / ESL برای آموزش افراد در سراسر جهان و از فرهنگ های مختلف طراحی شده است. ... [+]

آموزش انگلیسی به عنوان زبان خارجی

تا به امروز، ما بیش از 400 معلم EFL را آموزش داده ایم. دوره TEFL ما شامل 120 ساعت آموزش است که برای تهیه معلم آینده EFL / ESL برای کار با افراد در سراسر جهان و از فرهنگ های مختلف طراحی شده است. این دوره تمام جنبه های مربوط به آموزش مانند آماده سازی درس، مدیریت کلاس درس، گرامر، روش های تدریس، مشاهده، تمرین تدریس، ارزیابی کتاب های درسی و خیلی چیزهای دیگر را پوشش می دهد. دوره TEFL ما تمرکز بر مهارت های واقعی مورد نیاز برای تدریس تحت شرایط بسیار سخت و دشوار در بخش های EFL / ESL. این مدرسه دارای شهرتی جامع برای تعالی در این زمینه است و تعدادی از فارغ التحصیلان ما مایل به شهادت دادن به این شخص هستند. اگر شما علاقه مند به یک دوره TEFL و کار در کشورهای خارجی هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.... [-]

آفریقای جنوبی Port Elizabeth
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی