Filter
دوره های آموزشی
ایرلند نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) در ایرلند 2019‏

دوره های آموزشی کلاس های آکادمیک هستند که توسط مدرسین متبحری تدریس می شود که هدف آنها ارتقای دانش شرکت کنندگانrsqo;s& در یک حوزه معین یا آموزش آنها د یک رشته خاص است. این دوره های آموزشی از لحاظ طول، اندازه، محتوا و مدت زمان با یکدیگر تفاوت بسیار دارند.

دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در روش های تدریس از یک زبان خارجی ممکن است بخواهید به مطالعه TESOL. کلاس ممکن است شامل اصول زبان شناسی، فن آوری برای آموزش زبان، ارزیابی زبان، تلفظ آموزش و مسائل فرهنگی است.

ایرلند جزیره به شمال غرب قاره اروپا است. این سومین جزیره بزرگ در اروپا و جزیره بیستم بزرگترین بر روی زمین است. به شرق آن جزیره بزرگتر از بریتانیا، که از آن آن است که توسط دریای ایرلند از هم جدا است.

‏ بهترین دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) در ایرلند 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

2نتایج درTESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان), ایرلند

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

گواهی تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی پاره وقت، البته یک سال فراهم می کند که یک پایه محکم در ضروری آموزش مورد نیاز برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است ... [+]

گواهی تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی چیست؟

البته TEFL یک دوره پاره وقت، یک سال است که شما را از طریق تمام اصول آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است. البته یک پایه محکم در ملزومات آموزش مورد نیاز برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی با اعتماد به نفس را فراهم می کند.

چه فرصت های شغلی پس از اتمام دوره در دسترس است؟

معتبر توسط دانشگاه ملی ایرلند، گالوی - صلاحیت دانشگاه کارشناسی ارشد گواهی تحصیلات تکمیلی در سطح 9 است. این دوره فارغ التحصیلان قادر می سازد تا برای موقعیت در ایرلند و خارج از کشور به عنوان معلمان زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی اعمال می شود.... [-]

ایرلند Sligo
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Premier TEFL

120 ساعت آموزش آنلاین TEFL ... [+]

120 ساعت آموزش آنلاین TEFLACDLگواهی بین المللی به رسمیت شناخته شده استکتاب 70 ترانه گرامریکتاب دوره TEFL قابل دانلودمشاور شکار کارشناسدر هر دستگاهی یاد بگیریدبرنامه مطالعه انعطاف پذیرپشتیبانی معلم شخصی3 ماه مطالعه زمان120 ساعت آموزشچرا دوره 120 ساعته پیشرفته TEFL را می گیرید؟

اکثر کارفرمایان TEFL، به ویژه کسانی که تسهیلات آموزش عالی را ارائه می دهند، ترجیح می دهند تا استخدام معلمان حداقل حداقل 120 ساعت آموزش و پرورش داشته باشند.... [-]

ایرلند Cork
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
120 ساعت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی