Filter
دوره های آموزشی
کانادا British Columbia نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) 2019‏ سیدنی درباره کانادا

شما معمولا می توانید دوره های آموزش عالی را اگر شما 18 ساله یا مسن تر هستید. تقریبا تمام که وب سایت خود را - آنها به طور منظم در دانشگاه ها، کالج ها و موسسات حرفه ای مانند مدارس هنر و یا کالج کشاورزی تدریس می شود. شما می توانید یک طیف گسترده ای از مهارت دریافت کنید، برای مثال، دیپلم، لیسانس، مدارک تحصیلی پایه و اساس و درجه فوق لیسانس.

دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در روش های تدریس از یک زبان خارجی ممکن است بخواهید به مطالعه TESOL. کلاس ممکن است شامل اصول زبان شناسی، فن آوری برای آموزش زبان، ارزیابی زبان، تلفظ آموزش و مسائل فرهنگی است.

کانادا یک کشور آمریکای شمالی متشکل از ده استان و سه منطقه است. واقع در بخش شمالی قاره، آن را از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام و شمال به اقیانوس منجمد شمالی گسترش می یابد.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) سیدنی و کانادا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درTESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان), British Columbia

Greystone College

آماده شدن برای یک شغل با ارزش به عنوان یک ESL و یا معلم زبان انگلیسی. ... [+]

‏ دوره ها را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) سیدنی ، کانادا. آماده شدن برای یک شغل با ارزش به عنوان یک ESL و یا معلم زبان انگلیسی چرا آموزش زبان انگلیسی زبان انگلیسی زبان به طور گسترده آموزش داده شده در جهان و حدود 2 میلیارد (28٪) از جمعیت جهان از آن صحبت شده است سود گواهینامه انگلیسی تدریس شناخته شده بین المللی یکی از بهترین راه برای ترکیب یک شغل با ارزش با سفر است به دست آوردن تجربه عملی تدریس شده توسط برنامه ریزی و ارائه درس تمرین و مشاهده معلمان با تجربه توسعه مهارت به آموزش ESL به کودکان، جوانان و بزرگسالان در خانه و یا در سراسر جهان چه TESL کانادا؟ ... [-]
کانادا Vancouver Toronto
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی