Filter
دوره های آموزشی
کانادا New Brunswick Moncton نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) 2019‏ سیدنی - کانادا

شما معمولا می توانید دوره های آموزش عالی را اگر شما 18 ساله یا مسن تر هستید. تقریبا تمام که وب سایت خود را - آنها به طور منظم در دانشگاه ها، کالج ها و موسسات حرفه ای مانند مدارس هنر و یا کالج کشاورزی تدریس می شود. شما می توانید یک طیف گسترده ای از مهارت دریافت کنید، برای مثال، دیپلم، لیسانس، مدارک تحصیلی پایه و اساس و درجه فوق لیسانس.

آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر برای افرادی که می خواهید برای کار در آموزش زبان طراحی شده است. در یک برنامه TESOL، دانش آموزان ممکن است در مورد فراگیری زبان انگلیسی چگونه برای تدریس دستور زبان، تلفظ، نوشتن و خواندن را یاد بگیرند.

اگر شما به فکر هر نظام آموزش عالی است که زندگی خود را مثبت در حالی که شما با دادن دانش و مهارت های عملی تاثیر می گذارد، پس از آن کانادا 'سیستم آموزش و پرورش چیزی است که شما نیاز دارید. سفر به کانادا برای آموزش و پرورش خود را خواهد شما را از خلاقیت و نوآوری از استادان در این موسسات آموزش عالی قدردانی میکنیم.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) سیدنی و کانادا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درTESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان), Moncton

درجه های تحصیلی
محل
کانادا
New Brunswick
Moncton
نوع تحصیل
سرعت
Crandall University

برنامه گواهی TESL Crandall را با معرفی نظریه، روش و مهارت های عملی آنها نیاز به تدریس موثر مدرسان کلاس ESL آماده می شود. ... [+]

به عنوان یک کانادائی تبدیل تلفن همراه بیشتر از همیشه قبل از، و به عنوان کانادا به افراد بیشتری را از سراسر جهان می شود، آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم است تبدیل شدن به یک حرفه ای محبوب هر دو در کانادا و خارج از کشور، و تقاضا برای کیفیت بالا، مدرسان ESL آموزش دیده ادامه به رشد است. برنامه گواهی TESL Crandall را مدرسان کلاس ESL با معرفی نظریه، روش و مهارت های عملی آنها نیاز به تدریس موثر آماده می شود. چرا TESL در Crandall؟ برنامه TESL در Crandall توسط TESL کانادا به عنوان ملاقات با الزامات مورد نیاز برای گواهی حرفه ای استاندارد به رسمیت شناخته شده یکی. این طراحی شده و آموزش داده شده توسط گریم اعظم است (سطح 4 صدور گواهینامه های حرفه ای از TESL کانادا؛ مالک سابق از شفق قطبی زبان انگلیسی در Fujinomiya، ژاپن، نویسنده آموزش زبان انگلیسی: مقدمه عملی (آینده)) و شامل ترم تحصیلی، فعالیت های عملی و تکالیف، و کارآموزی آموزش.دوره های TESL ممکن است به صورت جداگانه نسبت به گواهی TESL، و یا به عنوان بخشی از یک مدرک دانشگاهی گرفته.... [-]

کانادا Moncton
سپتامبر 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی