Filter
دوره های آموزشی
کانادا Ontario نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) 2019‏ سیدنی و کانادا

دوره های آموزشی کلاس های آکادمیک هستند که توسط مدرسین متبحری تدریس می شود که هدف آنها ارتقای دانش شرکت کنندگانrsqo;s& در یک حوزه معین یا آموزش آنها د یک رشته خاص است. این دوره های آموزشی از لحاظ طول، اندازه، محتوا و مدت زمان با یکدیگر تفاوت بسیار دارند.

آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر برنامه طراحی شده است به دانش آموزان با مهارت های لازم برای یک معلم موثر است. افراد TESOL ممکن است شامل زبان شناسی برای معلمان، دستور زبان، روش ها و ارزیابی و اکتساب زبان.

کانادا بهترین کشور است به دنبال آموزش عالی خود را اگر شما یک فرد تعاملی هستند. تقریبا هر گروه قومی در کانادا حضور در نتیجه آن 'جامعه چند فرهنگی SA. مانع زبان یک مسئله به دانشجویان خارجی به عنوان کانادا در نظر گرفته رهبر جهان 'در آموزش زبان است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید درباره دوره های تحصیلی را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) سیدنی درباره کانادا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درTESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان), Ontario

Greystone College

آماده شدن برای یک شغل با ارزش به عنوان یک ESL و یا معلم زبان انگلیسی. ... [+]

‏ دوره ها را TESOL (آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان) سیدنی ، کانادا. آماده شدن برای یک شغل با ارزش به عنوان یک ESL و یا معلم زبان انگلیسی چرا آموزش زبان انگلیسی زبان انگلیسی زبان به طور گسترده آموزش داده شده در جهان و حدود 2 میلیارد (28٪) از جمعیت جهان از آن صحبت شده است سود گواهینامه انگلیسی تدریس شناخته شده بین المللی یکی از بهترین راه برای ترکیب یک شغل با ارزش با سفر است به دست آوردن تجربه عملی تدریس شده توسط برنامه ریزی و ارائه درس تمرین و مشاهده معلمان با تجربه توسعه مهارت به آموزش ESL به کودکان، جوانان و بزرگسالان در خانه و یا در سراسر جهان چه TESL کانادا؟ ... [-]
کانادا Vancouver Toronto
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی