Read the Official Description

دوره آمادگی آیلتس برای دانش آموزانی است که قصد دارند امتحان IELTS را ظرف 15-20 هفته آینده دریافت کنند. این دوره دانش آموزان را با امتحان و چهار بخش آن خوشنویسی می کند: خواندن، گوش دادن، نوشتن و صحبت کردن. دانش آموزان هر یک از این مهارت ها را به طور گسترده ای تمرین می کنند و همچنین تمرکز خود را بر بهبود دستور زبان، واژگان، املا، نقطه گذاری و تلفظ می گذارند.

دانش آموزان استراتژی هایی را برای کمک به آنها به طور کامل توانایی زبان خود را در امتحان و به طور منظم امتحانات کامل (خواندن، گوش دادن، نوشتن و صحبت کردن) برای تمرین این استراتژی ها را یاد خواهند گرفت. هر نوع کار نوشتن آیلتس، شامل هر دو مدرک آکادمیک و عمومی، به طور سیستماتیک در هر سطح دوره تحت پوشش قرار می گیرد.


مدت زمان: 5 تا 30 هفته/>

جدول زمانی: جدول زمانی صبح و عصر

مصرف: هر دوشنبه

سطح ورودی: سطح متوسط ​​و بالاتر

ساعت تماس: 20 ساعت هسته ای 3 ساعت اختیاری

کد درس CRICOS: 069592A


طرح درس دوره نمونه برای دوره آماده سازی آیلتس در زیر فهرست شده است./>چرا یک کالج آموزش و پرورش Primus استرالیا انتخاب می کنید؟


دوره های PRIMUS ENGLISH در امکانات پیشرفته ترین مرکز در CBD ملبورن تدریس می شود. آنها توسط حرفه ای و معلم انگلیسی ایجاد شده اند و در کنار زبان و فعالیت های فرهنگی اضافی در محیط با معلمان و دانش آموزان حامی و دوستانه تحویل داده می شوند./>
Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by Primus English - Learn English in Melbourne, Australia »

این دوره Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
5 - 30 
تمام وقت
Price
- برای پرداخت هزینه ها و هزینه های دوره ی جدید لطفا با ما تماس بگیرید.
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment