درباره امتحان IELTS

یک سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (به نام IELTS)؛ مدارک تحصیلی توسط بسیاری از دانشگاه های مالزی، انگلیسی، کانادا، استرالیا، مالتی و آفریقای جنوبی و در برخی موارد موسسات دانشگاهی آمریکا مورد نیاز است. آیلتس اغلب توسط سازمان های حرفه ای مورد نیاز است و برای مهاجرت برای کانادا و استرالیا مورد نیاز است. برای به دست آوردن بهترین امتیاز ممکن است، شما نیاز به بهترین کمک شما می توانید دریافت کنید. دوره آمادگی IELTS با ما اولین قدم اول برای موفقیت است.

دلیل این درس را می گیرم

  • شما می خواهید در یک دانشگاه انگلیسی زبان شرکت کنید
  • شما می خواهید حرفه ای در محیط بین المللی است
  • شما می خواهید مزیت رقابتی خود را در مسیر حرفه ای خود بدست آورید
  • شما می خواهید یک گواهی بین المللی که سطح خود را از زبان انگلیسی ثابت می کند
  • شما می خواهی فرصت های بهتر برای استخدام در آینده داشته باش

چرا IELTS

مدارک تحصیلی IELTS در اکثر دانشگاه های مالزی، انگلیسی، کانادا، استرالیا، مالتی و آفریقای جنوبی و در برخی موارد موسسات دانشگاهی آمریکا مورد نیاز است. آیلتس اغلب توسط سازمان های حرفه ای مورد نیاز است و برای مهاجرت برای کانادا و استرالیا مورد نیاز است. کلاس های عالی Score ® کلاس های IELTS در سه حوزه کلیدی تمرکز خواهند کرد تا به شما کمک کند به سرعت و به راحتی به نمره عالی دست پیدا کنید: راهکارهای امتحان مفید، تفکر امتحان موثر و مطالعه فقط زبان انگلیسی که نیاز دارید که آزمون را تحویل دهید.

کارکنان ما

معلمان ما به طور کامل در آنچه مورد نیاز است برای گرفتن نمره عالی در امتحان IELTS آموزش دیده است. نتیجه نهایی شما یک درک کامل از نیازهای آیلتس، و همچنین بهبود قابل توجهی در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن شما خواهد بود.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط California KL »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژانویه 2020
Duration
1 - 1 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا