بررسی اجمالی

دانش آموزان دارای اهداف مختلفی هستند که مشتاق دستیابی به آنها هستند، از قبیل آرزوی داشتن حرفه ای در محیط بین المللی و یا کسب مزیت رقابتی در مسیر شغلی خود. دیگران ممکن است بخواهند در یک دانشگاه عربی سخنرانی کنند یا به دنبال فرصت های بهتر برای اشتغال در آینده باشند. به منظور دستیابی به اهداف فوق ذکر شده، دانش آموزان باید یک یا چند آزمون را که در زیر ذکر شده اند، بپذیرند. Al Baher دوره های آمادگی برای چنین امتحان هایی را ارائه می دهد که قدم اساسی شما برای موفقیت است و با کمک مربیان با تجربه و حرفه ای ما بهترین نمرات را برای شما تضمین می کنیم.

زنجیره تعامل زبان (ILR)

میزگرد زبان اینترآگنت (ILR) یک سازمان غیرانتفاعی فدرال است که برای هماهنگی و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به فعالیت های مربوط به زبان در سطح فدرال ایجاد شده است. این امر به عنوان راه اصلی برای ادارات و سازمان های دولت فدرال در جهت پیشرفت و پیاده سازی تکنیک ها و فن آوری برای یادگیری زبان، استفاده از زبان، تست زبان و سایر فعالیت های مرتبط با زبان است.

توصیف سطح سطوح زبان ILR توصیف سطوح مختلف مهارت برای چهار مهارت مختلف زبان است - صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و نوشتن. مقیاس استفاده شده برای توصیف هر مهارت دارای شش سطح پایه است که از 0 «بدون مهارت کاربردی» تا 5 «عملکردی معادل با یک معلم زبان مادری / خواننده بسیار تحصیل کرده» و غیره است. این دستورالعمل ها توسط همه ادارات دولت فدرال پذیرفته شده است. آنها به عنوان یک مرجع اصلی در آزمون های مختلف دولت از توانایی زبان استفاده می شود. سطح 2 به عنوان "مهارت محدود کار" تعریف شده است. بسیاری از سازمان های ایالات متحده آمریکا حداقل سطح 3 را "مهارت حرفه ای عمومی" می دانند.

"توصیفات سطح مهارت ILR و مقیاس ILR برای توسعه و تست مهارت های زبان در ایالات متحده آمریکا (USG) مورد استفاده قرار می گیرند. آزمونهای زبان USG فقط برای کارکنان USG استفاده می شود و برای افراد خصوصی، خدمات تجاری یا سایر سازمان های غیر دولتی در دسترس نیستند. متقاضیان برای موقعیت های ایالات متحده ممکن است مورد آزمایش قرار گیرند، اگر آنها توسط یک سازمان دولتی حمایت شوند.

توصیفات سطح مهارت ILR و مقیاس ILR برای توسعه و تست مهارت های زبان در ایالات متحده آمریکا (USG) مورد استفاده قرار می گیرند. آزمونهای زبان USG فقط برای کارکنان USG استفاده می شود و برای افراد خصوصی، خدمات تجاری یا سایر سازمان های غیر دولتی در دسترس نیستند. متقاضیان برای موقعیت های ایالات متحده ممکن است مورد آزمایش قرار گیرند، اگر آنها توسط یک سازمان دولتی حمایت شوند.

ILR به عنوان یک نهاد تست زبان خود را توسعه نمی دهد و یا آن را اجرا نمی کند.

امتیازدهی برای سریهای فعلی (2007)، DLPT5 نامیده می شود، همانند پیشینیان خود، بر اساس دستورالعمل میزگرد زبان اینترآگنت (ILR)، با نتایج آزمون به صورت سطوح 0+ تا 3 یا 4 برای بعضی از زبان ها

علاوه بر این، بسیاری از زبان ها هر دو آزمایش پایین تر از سطح 0 + تا 3 و آزمون های بالادست را از سطح 3 تا 4 انجام می دهند. در زبان های بزرگ (به عنوان مثال، روسی، چینی و عربی) فرمت تست چند گزینه ای خواهد بود.

تست گیرنده خواندن یا گوش دادن به پاسپورت های زبان خارجی، خواندن سوالات به زبان انگلیسی و ارائه پاسخ کوتاه به زبان انگلیسی.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Al Baher Arabic Language Training Center »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است