دوره آموزشی - مدرسه فیلم مسکو

عمومی

شرح برنامه

به درک اصول اولیه فیلمسازی بدون در نظر گرفتن هر گونه تخصص فیلمبردار آینده مهم است. البته مقدماتی پایه لازم برای توسعه بیشتر صنعت فیلم.این دوره مقدماتی برای ورود به یک برنامه بلند مدت از مدرسه فیلم مسکو است و در توسعه عملی از تمام مراحل از فیلمسازی با هدف: پیش تولید، پس از تولید و تولیدات.

چه به شما خواهد آموخت (ماژول های نرم افزار از این دوره)

Kinoteoriya سینما به عنوان هنر. فیلم و فیلمنامه: انواع، انواع، بازی و اختلاف مستند، ژانر و نویسنده فیلم است. کینو فرآیندهای اصلی، فن آوری و تکنیک های فیلمسازی: پیش تولید، تولید، postproduction.  بازیگری اقدام روش. مواد و روش ها برای انتقال تصویر. مطالعات و تمرین. روش هنر مبانی حامل تاثیر بر بیننده با استفاده از زاویه، زاویه دوربین، حرکت دوربین، فریم، عمق فضا، و غیره اساس هنری سناریو ترجمه تولیدات در محدوده بصری فیلم پلاستیکی از آینده است.  مبانی مطالعه گرافیک کامپیوتری از امکانات گرافیک کامپیوتری در فیلم. انواع گرافیک. کار بر روی مجموعه ای از روند فیلمبرداری چگونه و توسط چه کسی انجام می شود؟ آنچه شما نیاز دارید به نظر زمانی که برنامه ریزی و انجام تیراندازی؟  نصب مفاهیم و اصول ویرایش نظریه یادگیری. نصب و راه اندازی تفکر. استوری بورد استوری بورد بستگی به کیفیت از کیفیت هنری فیلم، کارایی تیم و بودجه از تصویر آینده است.  فیلمنامه ساختار دراماتیک. سناریوهای از ژانرهای مختلف است.تسلط مهارت درمان توسعه، سناریو برنامه و خلاصه داستان.  مهندسی صدا در فیلم کار کارگردان با توسعه اسکریپت از مفهوم صدا. ضبط صدا در مجموعه و در استودیو.

هدف از این دوره

برنامه آموزشی است که در شکل گیری مهارت های اولیه در صنعت هدف، صرف نظر از انتخاب تخصص پس از آن، و همچنین تشکیل یک نمونه کارها برای ورود به یک برنامه بلند مدت از مدرسه فیلم مسکو.

پرورش

به مدت 6 ماه از مطالعه دانشجو در ایجاد پنج پروژه واقعی در نقش های مختلف و حرفه ای (از نویسنده به سردبیر) است، کار با تمام مراحل فیلمسازی آشنا می شود.علاوه بر آموزش اصول اولیه تولید فیلم و کار بر روی پروژه های در برنامه گنجانده شده یک دوره در تاریخ سینما، کارگاه ها و سنگ فرشهای آموزش.

مقام

در طول آموزش، دانش آموز نمونه کارها از پروژه های آموزشی برای ورود به بخش تخصصی مدرسه فیلم مسکو ایجاد می کند.پس از پایان دوره مقدماتی دانش آموز فیلمسازی است در یک برنامه بلند مدت در روش معمول مصاحبه.

فرمت آموزش

زمان قسمت: 16 ساعت دانشگاهی در هفته (2:00 در طول هفته و یک روز کامل).

شرایط پذیرش

برای ورود به دانشکده را پر کنید در فرم درخواست. امتحانات ورودی ارائه نشده است.
آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution

The Moscow Film School is a unique educational center aimed at training specialists for all areas of film industry — preproduction, production, post production and film distribution اطلاعات محدود