توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ExcelR ارائه دوره آموزش مجاز PMP ® چهار روزه را به عنوان بخشی از نمونه کارها دوره های مدیریت پروژه انجام می دهد. PMI PMP ® Certification Training توسط مربیان بسیار با تجربه و گواهی ارائه می شود که به عنوان یکی از بهترین مربیان این صنعت شناخته می شوند.

ما یکی از بهترین موسسات آموزش PMP ® است و بهترین ما - در کلاس آموزش شما را با دانش کامل مدیریت پروژه بر اساس PMBOK Guide پنجم نسخه و کمک به شما برای دریافت PMP ® گواهینامه. همراه با آموزش چهار روز ما به شما پیشنهاد 180 روز دسترسی یادگیری الکترونیکی، سه مجموعه از 200 شبیه سازی PMP ® امتحانات ساختگی، منطقه دانش آزمون های ساختگی دانا، 35 ساعت تماس، استاد به رهبری آنلاین رایگان مبتدی MS پروژه حرفه ای 2013 آموزش و خیلی امکانات بیشتری وجود دارد

PMP® چیست؟

PMP ® - مدیریت پروژه حرفه ای اعتبارنامه مدیریت شده توسط موسسه مدیریت پروژه، ایالات متحده آمریکا (PMI) است. PMP® یک گواهینامه جهانی شناخته شده است که نشان دهنده صلاحیت فرد برای هدایت، هدایت و مدیریت پروژه ها در هر حوزه است.

گواهینامه PMP ® به افراد کمک می کند تا بازاریابی پروفیل های خود را به کارفرمایان افزایش دهند و به ایستادگی از جمعیت و به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد افراد. آموزش و صدور گواهینامه بر روی یک راهنمای مدیریت پروژه بدنه شناخت، بر اساس (PMBOK ® راهنمای نسخه 5)

مزایای گواهینامه PMP®:

  • صدور گواهینامه جهانی شناخته شده است
  • برای تبدیل شدن به یک مدیر پروژه بهتر، زیرا بهترین شیوه ها از مدیران بی شمار پروژه در سراسر جهان گنجانده شده است
  • با افزایش سازماندهی، میزان موفقیت پروژه شما افزایش می یابد
  • به حداقل رساندن استفاده از منابع و ایجاد یک پروژه موثر
  • تغییراتی که دیگران به توانایی های شما نگاه می کنند
  • برای حفظ شغلی شما ارتقا پیدا کرده یا کار جدیدی به دست آورید
  • پیوستن به حقوق شما در حال حاضر (کمک به شما برای پیشبرد)

چه کسی باید PMP® Certification Training را انجام دهد؟

هر فردی که تجربه مدیریت پروژه دارد و می خواهد مهارت های خود را در زمینه مدیریت پروژه افزایش دهد و در زندگی حرفه ای خود پیشرفت کند می تواند این گواهینامه را دنبال کند

مورد نیاز پیش نیاز

  • یک دوره متوسطه (دیپلم دبیرستان، مدرک کارشناسی یا معادل جهانی) با حداقل پنج سال (7،500 ساعت) مدیریت پروژه و 35 ساعت آموزش مدیریت پروژه (یا)
  • یک دوره چهار ساله (مدرک لیسانس یا معادل جهانی) و حداقل سه سال (4500 ساعت) تجربه مدیریت پروژه و 35 ساعت آموزش مدیریت پروژه.

مشتریان

"نمونه های عالی"

ما توسط آقای رام توا آموزش دیده ایم. تجربه کلی آموزش بسیار خوب است.
نمونه و نمونه های او کاملا جمع آوری می شود و می تواند با زندگی او همسو باشد. ما دوست داریم او را به عنوان مربی دوباره ببریم.

پتهو بیسواس، مدیر دامنه، Capgemini Consulting India Pvt Ltd

"پوشش تا به حال بسیار ظریف"

این نشان می دهد جلسه خوبی است و پوشش بسیار پیچیده است. مربی کاملا تعاونی است و مایل است که برای کمک به نامزدها در توضیح مفاهیم و همچنین هدایت آنها برای تکمیل برنامه ها، مایل باشد.

Vishal Arora، مدیر تحویل، فن آوری Wipro

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط ExcelR Raising Excellene »

این دوره Online, Campus based
Start Date
جولای 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019