دوره آموزش عالی در تصویر

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره آموزش عالی در تصویر

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

زبان دوره: اسپانیایی

از تکنیک های بنیادی و سبک های تصویری که به شما امکان می دهد مفاهیم و مفاهیم را از طریق نقاشی مشخص کنید، کارشناسی کنید.

آیا می خواهید یک تصویر حرفه ای بشوید؟ با درجه عالی در تصویر، شما یاد خواهید گرفت که یک زبان بصری ایجاد کنید که به شما امکان می دهد تا از طریق نقاشی، ایده ها و مفاهیم را مشخص کنید و تصاویر را با تکنیک های مختلف و سبک های هنری بسازید. علاوه بر این، شما در استراتژی های اساسی روایت گرافیکی برای توسعه نشریات یا اسکریپت های تصویری (صفحات داستان) شروع خواهید کرد. از طریق یک روش عملی، شما زبان خود را توسعه خواهید داد که به شما امکان می دهد پروژه هایی را در زمینه های مختلف مانند تبلیغات، طراحی، جهان چاپ و نشر یا هنر انجام دهید.

illustration

هدف از آن جوانانی هستند که می خواهند کار خود را در زمینه های تصویری توسعه دهند، تسلط بر تکنیک های اصلی نمایش گرافیکی در سطح حرفه ای و انتخاب مناسب ترین برای هر تخصیص، مطابق با زمینه پیشنهادات ارتباطی.

چرا این دوره را مطالعه کنید؟

با استفاده از این عنوان شما می توانید مستقیما به درجه پیشرفته در طراحی گرافیک دسترسی پیدا کنید و از الزامات هنجاری برخوردار شوید.

شما می توانید آنچه را که در کلاس های درس و کارگاه های مجهز به آخرین فن آوری ها، از طریق آموزش نظری و عملی و شرکت در پروژه های واقعی با شرکت ها تجربه می کنید، تجربه کنید.

ما بر آموزش نظری و عملی و توسعه پروژه های واقعی با شرکت ها به عنوان یک فرصت برای یادگیری و شبکه سازی تکیه می کنیم.

ما از طریق معلمانمان در زمینه آموزش مختلط، تعادل بین تکنسین های واجد شرایط و متخصصان فعال شناخته شده، مشخصه متدولوژی خاصی که در IED در مادرید آموزش داده می شود، شرط بندی می کنیم.

تحصیل در IED مادرید به معنای زندگی با تمام شاخه های طراحی در یک فضای منحصر به فرد، یک تجربه خلاق و یک فرصت منحصر به فرد برای ارائه دانش آموزان است.

خروجی های حرفه ای: شرکت های انتشاراتی. آژانس های تبلیغاتی مطالعات طراحی هیئت داوران برای سینما، تبلیغات و تلویزیون. هنر طنز و تکراری.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • Spanish (Spain)


آخرین به روز رسانی September 30, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
6,900 EUR
Locations
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
تاریخ شروع : اکتبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2018
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات