زبان دوره: اسپانیایی

درجه پیشرفت در توسعه برنامه های کاربردی وب ، متخصص در طراحی دیجیتال و تجربه کاربر، شما را برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس با دانش پیشرفته در طراحی دیجیتال، یکی از مورد نیاز ترین پروفایل ها در بازار آموزش می دهد. مهارت های ارتباطی و خلاقانه خود را توسعه دهید و از طریق تکنولوژی های خاص و محیط های توسعه، برای توسعه و بهبود برنامه های کامپیوتری برای تمام سیستم عامل ها و سیستم عامل های موبایل، یاد بگیرید. شما با مفاهیم مانند قابلیت استفاده و تجربه کاربر در حین تعمیق در طراحی دیجیتال و سیستم های اطلاعاتی، تولید راه حل های تکنولوژیکی برای انواع سیستم عامل ها، روبرو خواهید شد.

web app

هدف آن جوانانی هستند که می خواهند کار حرفه ای خود را در زمینه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار در زمینه صنایع خلاقانه هدایت کنند. IED مادرید، به عنوان مرکز طراحی عالی، یک آموزش فنی را با آموزش ویژه ای در طراحی دیجیتال، ایجاد حرفه ای با مشخصات دوبل تکمیل می کند.

چرا این دوره را مطالعه کنید؟

ما آموزش برنامه نویسان متخصص در طراحی دیجیتال را آموزش می دهیم، به طوری که شما می توانید به طور خودکار با توسعه اجزای ویژوال ویژوال برای هر نوع توسعه نرم افزار کار کنید.

ما یک آزمایشگاه مجهز به جدیدترین فن آوری ها برای برنامه نویسی در محیط های چندبازی داریم.

ما به آموزش نظری و عملی و توسعه پروژه های واقعی با شرکت ها به عنوان یک فرصت یادگیری تکیه می کنیم.

ما از طریق معلمانمان در زمینه آموزش مختلط، تعادل بین تکنسین های واجد شرایط و متخصصان فعال شناخته شده، مشخصه متدولوژی خاصی که در IED در مادرید آموزش داده می شود، شرط بندی می کنیم.

تحصیل در IED مادرید به معنای زندگی با تمام شاخه های طراحی در یک فضای منحصر به فرد، یک تجربه خلاق و یک فرصت منحصر به فرد برای ارائه دانش آموزان است.

فرصت های شغلی: توسعه نرم افزار در زمینه صنایع خلاق. پیاده سازی اجزای ویژوال ویژوال برای توسعه نرم افزار. توسعه دهنده برنامه های کاربردی چند رسانه ای، بازی ها و برنامه های کاربردی سازگار برای دستگاه های تلفن همراه. ایجاد محتویات گرافیکی و اجزای چند رسانه ای برای ادغام آن در برنامه های مختلف. مدیر و مدیر پایگاه های داده

برنامه آموزش در:
  • Spanish (Spain)

مشاهده 46 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 30, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,500 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019