زبان دوره: اسپانیایی

آیا شما با تاثیرات و انیمیشن هایی که در سینما مشاهده می کنید تحت تاثیر قرار می گیرید و آیا می خواهید بدانید که چگونه ساخته شده اند؟ این کنجکاوی می تواند یک حرفه باشد و شما را به صنعت انیمیشن و بازی های ویدئویی دور نگاه دارد.

animation

با تمرین سطح بالاتری در انیمیشن های 3D، بازی های تعاملی و محیط ، متخصص بازی های ویدئویی، می توانید دانش لازم را برای زندگی به پروژه های چند رسانه ای تعاملی، ایجاد فضاهای مجازی و انیمیشن های 2D و 3D، کنترل پست های تولید و نظارت بر اثرات از نسخه و همه اینها در حالی که شما در دنیای هیجان انگیز طراحی بازی های ویدئویی شروع می کنید و آخرین ابزار مورد نیاز برای توسعه برنامه ها و بازی ها را در هر پلتفرم می دانید.

هدف از آن جوانانی هستند که به دنبال توسعه فعالیت حرفه ای خود در زمینه تولید سمعی و بصری (فیلم، تلویزیون و ویدئو)، بازی ویدئویی، انیمیشن 2D و 3D، چند رسانه ای تعاملی و غیر تعاملی، و همچنین در تبلیغات و شرکت های مرتبط با اینترنت و رسانه های جدید.

چرا این دوره را مطالعه کنید؟

ما آموزش تکنسین های تخصصی در انیمیشن های 3D و محیط های تعاملی را آموزش می دهیم و ما همچنین به شما آموزش می دهیم که چگونه دانش خود را برای معرفی به بخش بازی و بازی معرفی کنید.

ما یک آزمایشگاه مجهز به جدیدترین فن آوری ها برای تولید محتوای چند رسانه ای و انیمیشن، و همچنین اتاق های مونتاژ و پس از تولید.

ما به آموزش نظری و عملی و توسعه پروژه های واقعی با شرکت ها به عنوان یک فرصت یادگیری تکیه می کنیم.

ما از طریق معلمانمان در زمینه آموزش مختلط، تعادل بین تکنسین های واجد شرایط و متخصصان فعال شناخته شده، مشخصه متدولوژی خاصی که در IED در مادرید آموزش داده می شود، شرط بندی می کنیم.

تحصیل در IED مادرید به معنای زندگی با تمام شاخه های طراحی در یک فضای منحصر به فرد، یک تجربه خلاق و یک فرصت منحصر به فرد برای ارائه دانش آموزان است.

خروجی های حرفه ای: ایجاد انیمیشن های 2D و 3D. ژنراتور فضاهای مجازی تکنسین 3D جلوه های ویژه. توسعه دهنده محصولات و نرم افزار های چند رسانه ای صوتی و تصویری. سردبیر محتوای چند رسانه ای تعاملی و غیر تعاملی. طراح و طراح بازی های ویدئویی

برنامه آموزش در:
  • Spanish (Spain)

مشاهده 46 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 30, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
6,600 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019